به گزارش ترجمان صبح، آرش نجفی،  وکیل باشگاه تراکتورسازی دقایقی پیش خبر کسب مجوز ثبت قرارداد سینا عشوری با تراکتورسازی را تایید کرد و به این ترتیب این بازیکن می تواند از آغاز لیگ شانزدهم برای تراکتورسازی بازی کند. (لینک خبر مربوطه)

دقایقی پس از انتشار این خبر با سینا عشوری گفت و گویی انجام دادیم که می توانید ماحصل گفت و گوی وی با خبرنگار ترجمان صبح را در ادامه بخوانید:

احساس شادی غیرقابل وصفی دارم

چند دقیقه پیش از این موضوع مطلع شدم و احساس شادی غیرقابل وصفی دارم. من در شرایطی با تراکتورسازی قرارداد بستیم که مشخص نبود آیا می توانم تا نیم فصل برای این تیم بازی کنم یا خیر؟ تنها انگیزه من برای بستن قرارداد با تراکتورسازی در این شرایط نام این تیم و هوادارانی بودند که عاشقانه آنها را دوست دارم. خدا را شکر که این اتفاق خوب رخ داد تا بتوانم از ابتدای فصل برای تیمم در این شرایط سخت بازی کنم.

برای تراکتور حاضر بودم یک نیم فصل بیرون بنشینم

در این مقطع پیشنهادات زیادی داشتم و حتی بسیاری از تیم ها از من خواسته بودند که به مدت یک نیم فصل که نمی توانم در تراکتورسازی بازی کنم، برای آنها بازی کنم ولی من برای تراکتور حاضر بودم حتی یک نیم فصل بیرون بنشینم چرا که تنها هدفم حضور در این تیم و بازی کردن برای هواداران پرشورش بود.

کار سختی داریم اما می توانیم

تیم تراکتورسازی در لیگ فصل پیشرو وضعیت دشواری دارد همه ما می دانیم که کار سختی داریم اما می دانیم که با حضور هوادارانمان و تلاش خودمان می توانیم نتایجی را رقم بزنیم که شایسته تراکتورسازی می باشد. روز به روز در حال بهتر شدن هستیم و انشالله تا آغاز لیگ برتر به آن آمادگی لازم دست خواهیم یافت.

امیدوارم این مشکل برای این هیچ بازیکنی رخ ندهد

در حال حاضر امید عالیشاه مشکل مشابهی با من دارد که البته قابل حل نیست و باید یک نیم فصل بیرون بماند. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که امیدوارم این مشکل برای این هیچ بازیکنی رخ ندهد چرا که به راحتی آینده یک بازیکن را تحت الشعاع قرار می دهد و متاسفانه می تواند به کلی یک بازیکن را برای همیشه از شرایط آرمانی به دور کند. امید را به خوبی درک می کنم و امیدوارم که با تمرین کردن در کنار تیم آمادگی خود را حفظ کرده و از نیم فصل بتواند برای تراکتورسازی بازی کرده و مفید باشد.