به گزارش ترجمان صبح به نقل از فارس، کاظم محمودی  اظهار داشت: از صحبت‌های دیروز سعید آقایی مبنی بر اینکه فقط از تیم تراکتورسازی پیشنهاد نداشتم تعجب کردم زیرا بعد از مهدی کیانی دومین بازیکنی که مذاکره کردیم سعید آقایی بود و فراهم کردن شرایط ماندن وی در تیم تراکتورسازی جزو اولویت‌های باشگاه بود.

وی گفت: در همین راستا با باشگاه گسترش‌فولاد مکاتبه کردیم تا رضایت‌نامه وی را برای تراکتورسازی بگیریم و باشگاه گسترش‌فولاد هم اعلام کرد که وی آزاد بوده و تنها باید با این باشگاه تسویه حساب کند.

سرپرست تیم تراکتورسازی تاکید کرد: آقایی در این مذاکرات عنوان کرد که چکی در باشگاه گسترش‌فولاد دارد و فعلا هم در اردوی تیم ملی هستم و بعد از بازی ازبکستان با چرخش ۱۸۰ درجه عنوان کرده است که از تراکتورسازی پیشنهادی نداشته است، این در حالی است که حتی آقای نصیرزاده مدیر باشگاه گسترش‌فولاد جواب نامه باشگاه تراکتورسازی را نیز داده‌اند.

محمودی گفت: از مطلب دیروز سعید آقایی شوکه شدم زیرا قرار بود بعد از بازگشت وی از اردوی تیم ملی ادامه گفت‌و‌گو با وی را داشته و نمی‌دانم چرا نظرش تغییر یافته است.

بازیکن سابق تیم تراکتورسازی تبریز گفت: سعید آقایی بازیکن تیم تراکتورسازی است و همچنان به دنبال جذب وی هستیم و به راحتی این بازیکن خوب را از دست نخواهیم داد.

سعید آقایی بازیکن تیم گسترش‌فولاد تبریز برای گذراندن خدمت سربازی‌اش به مدت ۲ فصل به تیم تراکتورسازی پیوسته بود که با اتمام خدمتش باید به باشگاه گسترش‌فولاد بازگردد.