به گزارش ترجمان صبح، خبرگزاری فارس دیروز با انتشار مصاحبه‌ای از بازیکن سابق تیم فوتسال مس سونگون ورزقان، از سوی محمد حاجی‌زاده بازیکن سابق مس سونگون مدعی شده است که مسئولان این تیم ورزقانی از عکس او برای کارت بازی یک بازیکن ملی‌پوش جعل و سواستفاده کردند.

حاجی‌زاده با طرح این شکایت، دستوری را از دستگاه قضایی برای پلیس آگاهی شهرستان ورزقان دریافت کرده است. پلیس آگاهی نیز با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال خواستار استعلام مراحل صدور کارت، افراد دخیل در صدور، نحوه سو استفاده از کارت بازی صادر شده، کاربرد و کارایی و هرگونه سواستفاده احتمالی از آن شده است.

این در حالی است که محمد شجری برای شرکت در فینال سال گذشته محروم بود و نمی‌توانسته در این بازی شرکت کند.

این سوال مطرح می‌شود که کارت صادر شده با نام شجری و با عکس محمد حاجی‌زاده، مورد استفاده چه کسی قرار گرفته است؟ با طرح شکایت، به نظر می‌رسد محمد حاجی‌زاده اصلا در جریان صدور کارت نبوده و استفاده‌ای از آن نشده است.

باید دید هدف باشگاه مس سونگون ورزقان از تهیه این کارت چه بوده و چه استفاده‌ای از آن در فینال لیگ فوتسال یا حتی بازی‌های قبل از آن داشته است. با توجه به مستندات، باید منتظر ورود نهادهای انضباطی فدراسیون هم در این ماجرا بود که می تواند محرومیت ها و جرایم نقدی را در پی داشته باشد.

البته مدیران باشگاه مس سونگون ورزقان در گفت‌وگوی خصوصی مدعی شده بودند که حاجی‌زاده بازیکن سابق این تیم به دلیل کنارگذاشته شدن از تیم، حال با غرض شخصی اقدام به مصاحبه‌ با رسانه‌های علیه تیم ورزقانی شده است. حال باید منتظر ماند و دید که واکنش فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و البته نهادهای قضایی نسبت به این اتفاق چه خواهد بود.