به گزارش ترجمان صبح، کریم صادقزاده در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه ۲ تبریز با بیان اینکه خوشحالیم که برای توسعه و عمران شهری که شهر اولین ها به حساب می‌آید، اقدامات عمرانی خوبی صورت گرفته است، گفت: این اقدامات قابل تقدیر بوده و تحسین برانگیز است.

وی با بیان اینکه برخی از شهروندان اقدامات شورا و شهرداری را ارزنده دانسته و برخی دیگر منتقد عملکرد موجود هستند، گفت: تمامی مجموعه شهرداری و شورای شهر برای آبادانی‌ کهن شهر تبریز درتلاش است.

سخنگوی شورای شهر تبریز با اشاره به فعالیت های عمرانی انجام گرفته در مترو تبریز گفت:هزاران میلیارد هزینه برای مترو تبریز تعلق گرفته ولی چون زیر زمین است این اقدامات دیده نمی‌شود.

وی  در ادامه ابراز کرد: مسیرگشایی‌های که مخصوصا در مناطق کم برخوردار احداث می‌شود، یا توسعه فصای سبز شهری و پارک‌های محله‌ای که در تبریز شاهد اجرای آنها هستییم همه در راستای عمران و آبادانی شهر است.

عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه انشعاب فاضلاب شهری به ۸۵ درصد رسیده است، گفت: هرمقدار سیستم خدماتی به شهروندان توسعه یافته تر باشد رضابت عمومی بیشتر خواهد شد.

رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: با همت شهرداری و همکاری شورای شهر سیستم فساد گذشته در شهرداری تبریز ریشه‌کن شده، امروز با صدای بلند می‌گویم فساد در شهرداری تبریز  به صفر رسیده و این حرکت با همیاری شورای پنجم به ثمر رسیده است.

صادقزاده با بیان اینکه در سال ۹۹ کارهای بزرگی به همت شورای شهر و مردان بزرگ شهرداری طراحی و انجام یافته است، گفت: در آینده نزدیک شاهد اقدامات موفق این نهاد خواهیم بود.

سخنگوی شورای شهر تبریز با اشاره به پرداخت های منظم حقوق در شهرداری تبریز گفت: ماهانه بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان پرداخت حقوق را شاهد هستیم.

وی با اشاره به تعیین و تکلیف قرارداد‌های کارکنان شهرداری تبریز گفت: به زودی نظم دهی به قراردادهای کارکنان صورت خواهد گرفت که طبق فرمول تدوین شده، رضایت کارمندان کسب شود و امنیت شغلی آنها نیز تامین شود.

صادقزاده در پایان خاطر نشان کرد: همه ما در شورای شهر و دیگر نهادها دست در دست هم دادیم تا موضوع قرارداد های کارمندان را حل کنیم.