به گزارش ترجمان صبح، تیم فوتبال نود ارومیه نماینده آذربایجان در لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور این روزها از بابت استادیوم میزبانی شرایط مناسبی ندارد. در چند روز اخیر نیز سازمان لیگ با ارسال نامه‌ای رسمی به مسئولان ورزشی آذربایجان‌غربی و باشگاه نود اعلام کرد که باید یک ورزشگاه جایگزین دیگر به سازمان لیگ معرفی کنند.

در همین خصوص، یحیی بهاری در گفت‌وگو با ترجمان صبح عنوان داشت: متاسفانه ورزشگاه تختی و ورزشگاه ۱۵ هزار نفری برخی مشکلاتی دارند که بعید می‌دانم به این زودی‌ها مسئولان ورزشی آذربایجان‌غربی بتوانند نواقصات یکی از این ۲ استادیوم را حل کنند.

وی ادامه داد: قبل از شروع لیگ من ریش گرو گذاشتم که ورزشگاه تختی ارومیه میزبان مسابقات نود باشد و حتی برخی نواقصات زیرساختی تختی هم حل و فصل شد که فقط مشکل پروژکتور نور داشتیم. اما در حال حاضر مشکل استادیوم ۱۵ هزار نفری فقط نور نیست، این استادیوم مشکلات متعددی دارد که حتی اگر به خاطر داشته باشید در دیدار تراکتور و نود در جام حذفی، مسئولان اجازه حضور تماشاگران را به دلیل احتمال سقوط جایگاه تماشاگران، ندادند.

مدیرعامل نود ارومیه گفت: چمن ورزشگاه ۱۵ هزار نفری تقریبا داغون شده است. جایگاه تماشاگران، نبود پروژکتور و چند نواقص دیگر از جمله مشکلات ورزشگاه ۱۵ هزار نفری است که واقعا بعید به نظر می‌رسد در این مدت اندک، مسئولان بتوانند مشکلات این ورزشگاه را حل کنند.

بهاری افزود: شاید تقصیر من است که ریش گرو گذاشتم تا با وجود برخی نواقصات در استادیوم‌های ارومیه، باردیگر ما بتوانیم در شهر خودمان بازی کنیم. متاسفانه مسئولان ورزشی آذربایجان‌غربی هشدارهای سازمان لیگ را جدی نگرفتند و در حال حاضر ما با چنین وضعیتی روبه‌رو شدیم.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ما هفته آینده اردوی تمرینی گروهی در شهر سرعین اردبیل را آغاز می‌کنیم. به هرحال وظیفه ما این است که زیر نظر کادرفنی تیم را برای مسابقات آماده کنیم اما متاسفانه من بعید می‌دانم که در این شرایط پیچیده، مسئولان ورزشی استان بتوانند مشکلات استادیوم ۱۵ هزار نفری یا حتی مشکل نور پروژکتور تختی را حل کنند.

بیشتر بخوانید؛

احتمال کناره‌گیری نود ارومیه از حضور در لیگ دسته یک فوتبال