به گزارش ترجمان صبح، دیروز اخباری مبنی بر تمایل مدیرعامل شرکت ماشین‌سازی مبنی بر برگشت امتیاز تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در برخی رسانه‌ها منتشر شد.

ناصر فرج‌زاده مدیرعامل شرکت ماشین‌سازی تبریز نیز در گفت‌وگویی با یکی از رسانه‌ها، به این موضوع واکنش مثبت نشان داد و مدعی شده است که از برگشت امتیاز و سهام این باشگاه به کارخانه ماشین‌سازی استقبال می‌کند.

در همین رابطه حسن آذرنیا سرپرست مدیرعاملی باشگاه ماشین‌سازی تبریز در گفت‌وگو با ترجمان صبح، گفت: من نیز این موضوع را دیروز صرفا توسط رسانه‌ها و ادعای مدیرعامل شرکت ماشین‌سازی تبریز مطلع شدم.

وی ادامه داد: به هرحال در این خصوص تصمیم نهایی را مالک و هیات مدیره باشگاه می‌گیرد. اما تا جایی که بنده مطلع هستم و مالک باشگاه در صحبت‌های اخیر خود بارها تاکید کرده است، در صورت تمایل دیگر شرکت‌ها برای تیمداری ماشین‌سازی، مالک باشگاه نیز از این شرایط استقبال می‌کند و حتی در صورت نیاز کمکی هم در این رابطه صورت می‌گیرد.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه ماشین‌سازی اظهار کرد: آقای زنوزی تابدین لحظه در روسیه هستند و به دلیل بسته شدن مرزها نتوانسته است به ایران برگردد که البته تابدین لحظه هم نامه رسمی مکتوبی به دست ما نرسیده است. به هرحال مالک و مسئولان ارشد باشگاه تصمیم گیرنده نهایی در این خصوص هستند.

آذرنیا در پایان‌ صحبت‌هایش اشاره‌ای به وضعیت تمرینات ماشین‌سازی داشت و خاطرنشان کرد: تمرینات ما به صورت جسته گریخته است. متاسفانه تعدادی از اعضای تیم کرونا مثبت شدند که البته به احتمال زیاد اوایل هفته آینده تست مجدد کرونا گرفته می‌شود تا در صورت منفی شدن تست، تمرینات به صورت رسمی و منسجم آغاز شود.