به گزارش خبرنگار ترجمان صبح، ایرج شهین باهر در حاشیه آئین افتتاح ۱۰ طرح عمرانی شهرداری منطقه ۴ تبریز، اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح ۱۰ طرح های مختلف در منطقه ۴ تبریز که در یکی از مناطق کم برخوردار واقع شده که خروجی وحدت و همدلی شورا و شهرداری است.

وی افزود: قطعا این طرح ها طبق  برنامه های اصولی شورا که با کم کردن هزینه های اضافی  صورت گرفته است.

شهردار تبریز: این پروژه ها که اغلب در مباحث خدمات به مردم منطقه است، در این منطقه موجب ایجاد ارزش افزوده و ایجاد نوسازی شده و در نتیجه رفاه مردم را به دنبال خواهد داشت.

وی اعتبار تامین شده این پروژه ها را حدود ۴۴۰ میلیاردریال اعلام کرد و گفت: تلاش می کنیم پروژه هایی برابر با برنامه ریزی هایی که در بودجه سال ۹۹ شورا برای توسعه مناطق کم برخوردار شهر مصوب شده، اجرا کنیم.

شهین باهر با اشاره به دیگر پروژه های شهرداری منطقه ۴ تبریز که امروز افتتاح شد، گفت: ساماندهی مهرانه رود، آسفالت ریزی اساسی معابر این منطقه و کانال های هدایت آب های سطحی جهت جلوگیری از سیلاب که معمولا در این منطقه اتفاق می افتاد، در راستای برنامه های زیرساختی در این منطقه اجرا شده است.

وی ادامه داد: بحث پیاده روسازی و احیای جداره های بافت تاریخی تبریز که قسمتی از مغازه های سنگی در این منطقه واقع شده است نیز امروز افتتاح شد.

شهردار تبریز افزود: اعتقاد داریم که محدودیت، تحریم، مشکلات اقتصادی و حتی کرونا نمی تواند باعث شود تا میزان خدمت رسانی به مردم را کاهش دهیم.

شهین باهر در پایان گفت: نه تنها خدمات رسانی کاهش پیدا نکرده، بلکه خوشبختانه با تلاش کارکنان و مدیران شهرداری سال ۹۹ را، سال شکوفایی شهر تبریز نامگذاری کرده ایم و در تمام حوزه ها از جمله فضای سبز و عمرانی، پروژه های ویژه ای داریم که در برنامه های بعدی اطلاع رسانی می کنیم.