به گزارش ترجمان صبح، تیم فوتبال تراکتور دیروز رسما تصمیم گرفت تا تمریناتش را از روز پنج‌شنبه ۷ فروردین آغاز کند.

این شرایط در حالی است که فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرده که در صورت آغاز تمرینات تیم‌های ورزشی، قطعا تیم‌ها مشمول جریمه می‌شوند.

در همین خصوص مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در گفت‌وگو با ترجمان صبح، در خصوص این موضوع عنوان کرد: ما به تمامی تیم‌های ورزشی عنوان کردیم که در صورت آغاز تمریناتشان، تیم‌ها با رعایت قوانین حقوقی، مشمول جریمه می‌شوند.

وی ادامه داد: من حتی دقایقی پیش با دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت صحبت می‌کردم و وی نیز تاکید کرد که آغاز فعالیت تیم‌های ورزشی بسته به شرایط شیوع این ویروس در سطح کشور است. با شرایطی که کشور ما در مبارزه با این ویروس دارد، قطعا فعالیت تیم‌های ورزشی توصیه نمی‌شود.

سرپرست فدارسیون پزشکی ورزشی مطرح کرد: در حال حاضر که شرایط کشور چندان مساعد نیست، بهتر است ورزشکاران با حمایت‌های مالی و معنوی به کمک تیم‌های پزشکی و درمانی بشتابند. روزهایی که خیلی از مردم از رقم قرارداد برخی ورزشکاران انتقاد می‌کردند، بهتر است همین ورزشکاران با حمایت‌های مالی خود حتی اندک، کمک حال تیم‌های درمانی در سطح کشور باشند.

مهرزاد خلیلیان خاطرنشان کرد: البته این شرایط صرفا برای تیم‌های فوتبال نیست و بقیه تیم‌‌های ورزشی نیز شامل این قاعده هستند. تیم فوتبال تراکتور هم از این قاعده مستثنی نیست.

بیشتر بخوانید؛

تهدید فدراسیون پزشکی به تیم‌های لیگ برتری/ تراکتور جریمه می‌شود؟

استارت تمرینات تراکتور از ۷ فروردین

شوک جدید AFC به فوتبال ایران!