به گزارش ترجمان صبح، دو تیم تراکتور و مس کرمان از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور امروز ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند و در نهایت تراکتوری‌ها با نتیجه ۴ بر یک حریف کرمانی خود را شکست دادند.

ترکیب تراکتور:
رشید مظاهری، محمدرضا خانزاده، ایمان سلیمی، مهدی تیکدری (از دقیقه ۶۷ میلاد شیخ فخرالدینی)، میثم تیموری، اکبر ایمانی، رضا اسدی، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه (از دقیقه ۷۳ سعید مهری)، احسان حاجی صفی و اوکاچا حمزویی (از دقیقه ۸۰ محمدرضا آزادی)

شرح گل‌ها:
دقیقه ۳۱: اشکان دژاگه که از جناح راست نفوذ کرده بود، سانتر خوبی به داخل محوطه جریمه ارسال کرد که ضربه سر حاجی صفی را دروازه‌بان دفع کرد و توپ در شلوغی داخل محوطه جریمه به خانزاده رسید و این بازیکن با ضربه پا، دروازه مس را گشود.

دقیقه ۴۱: تراکتور روی حرکت انفرادی مهدی تیکدری، ضد حمله سریع را استارت زده بود که این بازیکن با پاس کوتاه، توپ را به حاجی صفی در جناح چپ رساند و این بازیکن نیز به خوبی اشکان دژاگه را پشت محوطه جریمه صاحب توپ کرد که دژاگه با حرکت سریع به داخل محوطه حریف نفوذ کرد و در موقعیت دو به یک، ضربه خود را به زیبایی به گوشه دروازه زد.

دقیقه ۴۴: دژاگه از جناح راست نفوذ خوبی به داخل محوطه حریف انجام داده بود که مدافع حریف مرتکب خطای پنالتی روی این بازیکن شد. رضا اسدی پشت توپ ایستاد و موفق به ثمر رساندن گل سوم تیمش از روی نقطه پنالتی شد.

دقیقه ۵۹: بهرام رشید فرخی با استفاده از شلوغی محوطه جریمه، دروازه تراکتور را با ضربه پا گشود.

دقیقه ۷۷: سانتر تیموری از جناح چپ به خوبی روی سر سعید مهری نشست و این بازیکن با ضربه سر، دروازه مس را برای چهارمین بار گشود.

دقایق حساس:

دقیقه ۷: پاس زمینی دژاگه از روی نقطه کرنر در داخل محوطه جریمه به حاجی صفی رسید که ضربه این بازیکن در مرحله اول بلوکه شد و توپ برگشتی بازهم به حاجی صفی رسید که اینبار، ضربه این بازیکن با اختلاف اندک از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱: ضربه سر حاجی صفی از داخل محوطه حریف، به صورت خطرناک از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۶: ضربه سنگین میثم تیموری از پشت محوطه جریمه، با اختلاف اندک به بیرون رفت.

دقیقه ۴۶: شوت سرکش تیکدری از پشت محوطه جریمه با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۳: واکنش بسیار خوب مظاهری در مقابل شوت بازیکن مس، مانع از فروپاشی دروازه تراکتور شد.

دقیقه ۷۵: شوت سنگین اکبر ایمانی از فاصله دور را دروازه بان مس، دفع کرد.

دقیقه ۸۶: اکبر ایمانی از روی ضربه ایستگاهی، شوت سنگین و زمینی روانه دروازه مس کرد که دروازه‌بان حریف این توپ را به کرنر فرستاد.

با این پیروزی تیم فوتبال تراکتور توانست به مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی صعود کند.