به گزارش ترجمان صبح، علیرضا پژمان مربی تیم فوتبال تراکتور نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل سایپا  از هفته بیستم لیگ برتر اظهار کرد: در طول هفته گذشته تمرینات منظمی را سپری کرده و آماده بازی برابر سایپا هستیم تا بتوایم بازی خوبی را برابر این تیم به نمایش بگذاریم.

وی گفت: سایپا تیم جوان و با انگیزه‌ای است و بازی قابل این تیم راحت نبوده و تلاش می‌کنیم در این بازی نتیجه خوبی را بگیریم.

بازیکن سابق تیم تراکتور گفت: شرایط برفی برای تیم هایی که روی زمین بازی می‌کنند و در صدد اجرای کارهای تاکتیکی هستند، مناسب نیست و تیم‌هایی که دفاعی بازی کرده و یا به بازی مستقیم روی می‌آورند، از شرایط متغییر جوی سود می‌برند.

وی گفت: مثیم تیموری برای بازی فردا هیچ مشکلی ندارد و مشکل انضباطی‌اش حل شده است و در صورت صلاح‌دید سرمربی تیم می‌تواند برای تراکتور بازی کند.

پژمان افزود: برای بازی فردا بازیکن میمبلا مصدوم است و به کشور خود بازگشته و شجاعی هم به دلیل اخراج در بازی مقابل گل‌گهر در بازی مقابل سایپا غایب است.

مربی تیم تراکتور در مورد بازی تیمش در ورزشگاه بنیان دیزل گفت: مدیران باشگاه باید در این مورد تصمیم بگیرند، اما ورزشگاه یادگار بزرگ بوده و تیم تراکتور به دلیل هودارانش بهتر است در این ورزشگاه بازی کند.

گفتنی است ابراهیم صادقی سرمربی تیم سایپا به دلیل تاخیر پرواز هواپیما موفق به حضور در کنفرانس خبری پیش از بازی تیم های تراکتور با سایپا نشده و این کنفرانس تنها با حضور علیرضا پژمان مربی تیم تراکتور برگزار شد.