به گزارش ترجمان صبح، دو تیم فوتبال تراکتور و سایپا از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور فردا روز جمعه قرار است به میزبانی ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم بروند.

اما بارش نسبتا سنگین برف امروز در تبریز باعث شده است تا برخی اتفاقات رخ داده خبر از احتمال لغو با تعویق در دیدار دو تیم صورت بگیرد.

براساس پیگیری‌های خبرنگار ترجمان صبح از هیئت فوتبال و مسئولان ورزشگاه یادگار امام، عوامل اجرایی ظاهرا آماده برگزاری این دیدار هستند و استادیوم نیز مشکلی جهت برگزاری این دیدار ندارد.

طبق شنیده‌ها، هواپیمای مسئولان برگزاری این دیدار که از سوی فدراسیون فوتبال برای حضور در تبریز سفر کردند، به علت بارش برف هواپیما نتوانست در تبریز فرود بیاید و باردیگر به مهرآباد تهران برگشت.

اعضای تیم سایپا نیز برای حضور در تبریز در حال حاضر در فرودگاه مهرآباد تهران حضور دارند اما پرواز آن‌ها تاخیر خورده و باتوجه به وضعیت موجود، بعید به نظر می‌رسد امروز بتوانند خودشان را به تبریز برسانند.

از سویی دیگر براساس اعلام سازمان هواشناسی، احتمال بارش برف برای فردا جمعه نیز پیش‌بینی شده و حال باید منتظر ماند و دید که مسئولان فدراسیون و اعضای تیم سایپا می‌توانند خودشان را به تبریز برسانند یا نه.

بیشتر بخوانید؛

فرصت مناسب تراکتور برای صعود به رده دوم جدول لیگ برتر

تراکتور-سایپا؛ عملیات برف‌روبی ورزشگاه یادگار امام تبریز انجام شد + عکس