به گزارش ترجمان صبح، تیم تراکتور این فصل با دروازه‌بانی رشید مظاهری عملکرد بسیار خوبی را در فاز دفاعی ثبت کرده است. این دروازه‌بان باتجربه که در ذوب‌آهن عملکرد خوبی داشت و به تیم ملی هم رسید، در پنج بازی ابتدایی لیگ نوزدهم ۵ کلین شیت ثبت کرده و حالا امیدوار است با انجام یک کلین شیت دیگر در بازی با پارس جنوبی جم، به رکورد سیدحسین حسینی برسد.

حسینی موفق شد در لیگ هجدهم ۸۴۷ دقیقه دروازه‌اش را بسته نگه دارد و با شکستن رکورد دروازه‌بان های دیگر، بیشترین میزان کلین شیت را به نام خود ثبت کند. او در بازی با سایپا به این رکورد دست یافت و امیدوار بود که دقایق بسته نگه داشتن متوالی دروازه اش را به ۱۰۰۰ دقیقه نیز برساند اما این اتفاق رخ نداد.

حالا مظاهری فارغ از پنج کلین شیت با پیراهن تراکتور، ۴۳۰ دقیقه کلین شیت با لباس ذوب‌آهن را هم دارد. او پس از این که در دقیقه ۲۰ بازی با صنعت نفت گل خورد، دیگر هیچ گلی را دریافت نکرده و رکورد ۷۹۰ دقیقه کلین شیت را به نام خود ثبت کرده است.

این گلر در صورتی که تا دقیقه ۵۷ بازی با پارس جنوبی بتواند از دروازه تیمش محافظت کند، به آمار سیدحسین می‌رسد و پس از آن رکوردی جدید را به نام خود ثبت می‌کند. کاری بسیار سخت که رشید امیدوار است در مقابل هواداران تیمش آن را انجام دهد.

آخرین گلی که مظاهری خورد، در بازی با صنعت نفت و ۱۸۰ روز پیش بود، یعنی حدود ۶ ماه است که این دروازه بان طعم گل خوردن در بازی‌های لیگ برتر را نچشیده و باید دید سرانجام چه کسی دروازه او را باز خواهد کرد.