به گزارش ترجمان صبح، دو تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و پدیده شهر خودرو از هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال جام باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶ در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با حواشی همراه بود.

حواشی بعد از شروع بازی به شروح زیر است‌:

در حالی که بازیکنان دو تیم برای استراحت بین دو نیمه راهی رختکن شده بودند، ۲ بازیکن پدیده خود را برای ورود به زمین آماده می‌کردند. محسن فروزان نیز به همراه مربی دروازه‌بانان تراکتورسازی پیش از سایر بازیکنان تیمش وارد میدان شده و برای دقایقی تمرین کرد.

از ابتدای نیمه دوم نورافکن‌های ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز روشن‌شده و بازی دو تیم زیر نور پیگیری می‌شود.

در دقیقه ۴۹ بازی احسان حاج صفی که به دنبال توپ بود، با تابلوهای تبلیغاتی برخورد کرده و موجب واژگونی یکی از تابلوها شد.

از ابتدای نیمه دوم بازیکنان پدیده پشت نیمکت خودی در حال گرم کردن هستند تا در صورت صلاحدید گل‌محمدی وارد زمین شود. تراکتوری‌ها نیز پشت دروازه محسن فروزان خود را برای ورود به زمین آماده می‌کنند.

تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه، ۲۹ هزار و ۷۰۰ نفر اعلام شد.

در برخی از صحنه‌ها، هواداران تراکتورسازی نسبت به بازی خشن و اتلاف وقت بازیکنان پدیده و قضاوت داوری بازی اعتراض کردند.

سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه عاشورا با حضور در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز دیدار تیم‌های تراکتورسازی و پدیده را از نزدیک تماشا می‌کند.

تماشاگران حاضر در ورزشگاه با روشن کردن فلش تلفن‌های همراه خود، صحنه جالبی در ورزشگاه خلق کردند.

در دقیقه ۶۶ بازی اکبر ایمانی و مسعود شجاعی به دنبال زدن ضربه سر بودند، با یکدیگر برخورد کرده و دچار مصدومیت شدند.

اشکان دژاگه که یکی از بهترین بازیکنان تراکتورسازی در دیدارهای اخیر این تیم بوده، در موقعیت‌های مختلف از سوی تماشاگران این بازی تشویق شد.

یوکیا سوگیتا که از جمله بازیکنان محبوب تراکتورسازی است، با شعار “سوباسا، سوباسا” زمین بازی را ترک کرده و جای خود را به ساسان انصاری داد.

در دقیقه ۷۸ بازی مسعود شجاعی نسبت به قضاوت داور اعتراض کرد که کمک‌داور با گزارش این موضوع به بیژن حیدری، باعث شد کاپیتان تراکتورسازی با کارت زرد داور جریمه شود. پس از این صحنه اشکان دژاگه نیز نسبت به قضاوت داور بازی اعتراض کرد.