به گزارش ترجمان صبح، هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ۲ روز در حالی برگزار شد که نتایج تقریبا به ضرر تیم تراکتور تمام شد.

پرسپولیس ۳-پیکان یک؛ تیم فوتبال پرسپولیس توانست با پیروزی قاطع برابر تیم همشهری‌اش، با ۵۰ امتیاز جایگاهش در جایگاه نخست جدول لیگ برتر را تثبیت کند.

سپاهان ۲-گل‌گهر سیرجان صفر؛ شاگردان امیر قلعه‌نویی در تیم اصفهانی توانستند با ارائه یک دیدار قابل قبول، حریف خود را شکست دهند و با ۴۰ امتیاز در رده دوم قرار بگیرند.

فولاد خوزستان ۲-ماشین‌سازی تبریز یک؛ اما تیم جواد نکونام در ۲ هفته اخیر توانسته نتایج خوبی کسب کند و پس از پیروزی مقابل استقلال، توانست ماشین‌سازی تبریز را شکست دهد و با ۳۹ امتیاز خودش را به جایگاه سومی لیگ برتر برساند.

شهر خودرو ۲-ذوب‌آهن یک؛ تیم فوتبال شهرخودرو مشهد در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر توانست حریف اصفهانی‌اش را با درخشش سید مهدی رحمتی و دبل سعید صادقی شکست دهد و با ۳۸ امتیاز در رده چهارم قرار بگیرد.

استقلال یک-سایپا یک؛ شاگردان فرهاد مجیدی در استقلال در ۲ هفته گذشته چندان عملکرد قابل قبولی نداشتند و پس از شکست مقابل فولاد در هفته بیست‌ویکم، به تساوی مقابل تیم سایپا در تهران رضایت دادند اما با کسب یک امتیاز، جمع امتیازات خود را به عدد ۳۷ رساندند و با تفاضل گل بهتر نسبت به تراکتور، در رده پنجم جدول قرار گرفتند.

صنعت نفت آبادان ۲-پارس جنوبی جم صفر؛ تیم آبادانی توانست در زمین خود دیگر حریف جنوبی را شکست دهد و جمع امتیازات خود را به ۳۶ برساند و یک پله پایین‌تر از تراکتور در رده هفتم قرار بگیرد. این تیم در هفته بیست‌وسوم مهمان تراکتور تبریز است.

با این شرایط و عملکرد حریفان تراکتور در نیمه بالایی جدول لیگ برتر، ساکت الهامی و تیمش کار بسیار سختی برای کسب امتیاز دارند و بدون شک کسب سهمیه آسیایی نیز کار راحتی برای تیم تبریزی نخواهد بود. گفتنی است تراکتور در حال حاضر با ۳۷ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۵، در رده ششم قرار دارد.