به گزارش ترجمان صبح، تیم‌های تراکتور و نساجی مازندران از ساعت ۲۰:۱۵ امروز (یکشنبه) در چارچوب دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر نساجی به پایان رسید.

در حالی که بازیکنان دو تیم در دقایق ابتدایی به دنبال کسب شناخت از حریف خود بودند، حسین زامهران روی اشتباه خط دفاعی تراکتور توانست در دقیقه ۳ دروازه رشید مظاهری را باز کند تا تیم میزبان از همان دقایق ابتدایی به دنبال جبران گل خورده باشد.

در ادامه بازی ضربه سر خطرناک رضا اسدی از کنار دروازه نساجی عبور کرد. در دقیقه ۱۶ نیز محمدمهدی نظری با شوتی خطرناک دروازه تراکتور را تهدید کرد که ضربه این بازیکن نیز از بالای دروازه سرخپوشان تبریزی به بیرون رفت. در دقیقه ۲۵ نیز شوت احسان حاج صفی از ضربه شروع مجدد با فاصله‌ای اندک از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت تا دیدار دو تیم با برتری یک بر صفر تیم مهمان دنبال شود.

از اواسط نیمه نخست شاگردان الهامی عملکرد بهتری نسبت به بازیکنان نساجی داشتند اما موقعیت‌های این تیم بی‌ثمر بود. شوت‌های خطرناک سعید مهری و احسان حاج صفی در دقایق ۳۴ و ۳۹ نیز راهی به دروازه نساجی نداشت تا این بازی همچنان با برتری شاگردان فکری همراه باشد. محمدمهدی نظری، مهاجم نساجی نیز در دقیقه ۳۵ موقعیت خطرناکی را از دست داد. تا نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر نساجی به پایان برسد.

در آغاز نیمه دوم بازیکنان تراکتور عملکرد بهتری داشته و با بازی هجومی خود موقعیت‌هایی برای به تساوی کشاندن بازی داشتند اما هیچ از این فرصت‌ها ثمری نداشت. در ادامه بازی باز هم تراکتوری‌ها موقعیت بیشتری داشتند اما بازیکنان نساجی نیز در ضد حملات موقعیت‌های خوبی به دست آوردند.

در یکی از موقعیت‌های تیم مهمان توپ به تیرک دروازه تراکتور برخورد کرده و در موقعیت دیگری رشید مظاهری ضربه حسین زامهران را کنترل کرد. رضا اسدی نیز در سوی مقابل فرصت خوبی برای گلزنی داشت که شوت از راه دور این بازیکن با واکنش علیرضا حقیقی به کرنر رفت.

در دقیقه ۵ وقت‌های اضافی نیمه دوم این بازی، محمدعرفان معصومی با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد اما تراکتوری‌ها باز هم نتوانستند از ۲ دقیقه فرصت باقی مانده استفاده کنند تا دیدار دو تیم با برتری یک بر صفر شاگردان محمود فکری به پایان برسد.

این نخستین دیدار رسمی تیم‌های تراکتور و نساجی پس از شیوع ویروس کرونا در لیگ نوزدهم بود که با شکست شاگردان ساکت الهامی به پایان رسید.