به گزارش ترجمان صبح، ایوب بهتاج رئیس مجمع انتخاباتی و مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی در خصوص حمایت شایسته از ورزشکارانی با بیماری خاص و پیوند عضو آنچه از دست مان بر بیاید انجام می دهیم چرا که مدال‌آوری این هیأت با حضور ورزشکارانی مانند آقای رضایی در بدمینتون بر همگان مبرهن است.

وی گفت: این هیات برای من به عنوان یک شهروند خیلی مهم است و از رئیس جدید هیات می‌خواهم که برنامه سالانه هیات را به اداره کل ارائه کنند تا در حد توان حمایت مالی کرده و تمام توان خود برای ارتقای کمی و کیفی فعالیت کنند.

بهتاج افزود: حداقل درخواست این عزیزان و ورزشکاران هیأت بیماران خاص و پیوند اعضا، همدلی و حمایت معنوی است و اگر در هیات استان و اداره کل به این عزیزان دلگرمی ندهیم دلیل وجودی ما چیست؟

مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: اختصاص سالن در شهرستان‌ها به بیماران خاص و پیوند اعضا با درخواست رئیس هیأت شهرستان عملی می شود و۴۵۰ هزار بیمار خاصی که در استان داریم می توانند با روی آوردن به ورزش به روحیه خود نیز کمک شایانی کنند.

او ادامه داد: تشکیل انجمن خیریه بیماران خاص ایده خوبی است که جهت تحقق آن، ما هم در کنار شما هستیم.

رئیس مجمع انتخاباتی هیأت بیماران خاص و پیوند اعضا گفت: الگوسازی در زمینه ورزشکاران بیماران خاص بسیار مهم است مانند آقای حسین رضایی که در رشته بدمینتون در سطح جهان چهره‌ای شناخته شده است.