به گزارش ترجمان صبح، بدون شک دیدار تراکتور و نفت تهران در ۲۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ در هفته پایانی لیگ برتر یکی از عجیب‌ترین دیدارهای تاریخ فوتبال ایران است.

دیداری که اتفاقات عجیب و غریبی از جمله، قطع خطوط تلفن همراه و اینترنت ورزشگاه، پخش خبر دروغ تساوی سپاهان در اصفهان و به اشتباه قهرمان خواندن تراکتور، باعث شد کادرفنی، بازیکنان تراکتور و هواداران پرشور به اشتباه شادی قهرمانی داشته باشند.

در آن دیدار تونی اولیویرا پرتغالی هدایت تراکتور را برعهده داشت. اولیویرا دیشب طی یک پیام ویدیویی که در برنامه فوتبال برتر شبکه سه پخش شد، با هواداران و فوتبال دوستان صحبت کرد.

تونی اولیویرا اظهار کرد: آن روز را به هیچ عنوان فراموش نمی‌کنم. روزی که با تساوی مقابل نفت تهران رویاهایمان رنگ باخت گرفت. در آن دیدار استادیوم خیلی زود پُر شد.

وی ادامه داد: در آن فصل ما عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم ۱۲ برد فوق العاده کسب کنیم و از رده ششم به رده نخست جدول صعود کنیم. قضاوت داور بازی نیز اصلا خوب نبود و نتوانست تصمیمات خوبی بگیرد.

سرمربی سابق تراکتور در صحبت‌های پایانی‌اش در این پیام ویدیویی خاطرنشان کرد: امیدوارم تراکتور روزی قهرمان لیگ برتر شود. برای همه مردم و هواداران تراکتور در این روزها به دلیل ویروس کرونا روزهای سختی را سپری می‌کنند، آرزوی سلامتی دارم. هیچ وقت دوران حضورم در تراکتور را فراموش نمی‌کنم و برای همه چیز ممنونم.