علی ابراهیمیان سرمربی سابق تیم دسته سومی محشتم تبریز در گفت‌وگو با ترجمان صبح، در خصوص استعفا از سمتش اظهار کرد: من روزهای بسیار خوبی در تیم محتشم داشتم اما شرایط و مشکلات شخصی به گونه‌ای رقم خورد که علی‌رغم دوستی بسیار نزدیک با مدیران این مجموعه مخصوصا‌ آقای مهدی‌زاده که چندین سال همکاری و رفاقت بسیار نزدیک داشتیم، دیگر نتوانستم به کارم ادامه دهم.

وی ادامه داد: من در تیم محتشم از ۱۹ بازی فقط یک شکست داشتم و بهترین خط دفاع و خط حمله، در اختیار تیم من بود. اما در حال حاضر هم موفقیت این تیم آرزوی قلبی من است.

کاپیتان سابق تراکتور گفت: لیگ دسته ۳ واقعا هفت خوان رستم است، چون بازی‌ها به صورت حذفی بوده و در صورت کوچیک‌ترین اشتباه و البته نبود نظارت دقیق سازمان لیگ، مطمئنا تیم به راحتی از گردونه مسابقات حذف می‌شود.

ابراهیمیان افزود: من از چند تیم مختلف پیشنهاد دارم اما شرایط و امکانات تیم‌های مدنظر برای من بسیار مهم است تا بتوانیم به دسته‌های بالاتر صعود کنیم و نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: از چند تیم پیشنهاد دارم و در این مدت که تمامی مسابقات تعطیل است، سعی می‌کنم انتخابی خوبی داشته باشم و احساس می‌کنم که در مربی‌گری به درجه‌ای رسیده باشم که یک تیم دسته دومی یا دسته یکی را مدعی صعود به لیگ بالاتر کنم. البته از چند تیم مختلف هم پیشنهاد داشتم اما شرایط برای همکاری فراهم نبود.

بیشتر بخوانید؛

احتمال جدایی یک بازیکن خارجی از تراکتور

مهرآزما: تونی من را نمی‌شناخت و نتوانست به من اعتماد کند/ حضور در تراکتور برای من افتخار بود

نگاهی به آمار برترین گلزنان خارجی تراکتور/ ادینیو برزیلی در صدر جدول

نگاهی کلی به آمار تقابل تراکتور مقابل تیم‌های تبریزی