به گزارش ترجمان صبح، ساکت الهامی در گفت‌و‌گو با شبکه ورزش اظهار داشت: تیم تراکتور تا ۲۶ اسفند تمرینات خود را ادامه داده و جزو آخرین تیم‌هایی بودیم که تمرینات را تعطیل کردیم و قرار بود از ۵ فروردین برنامه آماده‌سازی تیم آغاز شود که تاریخ ۵ فروردین را به ۷ فروردین تغییر دادیم.

وی گفت: هفتم فروردین ستاد مقابله با کرونا اطلاعیه‌ای صادر کرد مبنی بر اینکه هیچ تیمی نمی‌تواند تمرینات خود را آغاز کند و این در حالی بود که ما بلیت سفر به تبریز برای بازیکنان غیربومی خود را هم تهیه کرده بودیم.

سرمربی تیم تراکتور متذکر شد: الان تمرینات تیم کج‌دار و مریز انجام می‌شود و در گروهی که بازیکنان تیم است، مربی بدنساز برنامه می‌دهد و هر روز بازیکنان این تمرینات را انجام می‌دهند اما من فکر می‌کنم که این روش مثمر ثمر نبوده و تنها یک تمرین سرگرم‌کننده است که شرایط‌شان را نگه دارند و به نظر من اصلا نمی‌تواند این تمرینات مفید واقع شود.

وی خاطرنشان کرد: همه بازیکنان تیم تراکتور به غیر از اشکان دژاگه در ایران هستند و تمام خارجی‌های تراکتور در هتلی در تبریز اسکان داشته و تمرینات‌شان را زیر نظر یکی از کادر فنی تیم تراکتور ادامه می‌دهند.

بیشتر بخوانید؛

امیر محبی: املت و آبگوشت می‌خوردیم اما تراکتور را لیگ برتری کردیم/ خوشحالم که گل صعودبخش تراکتور را من زدم

مهرآزما: تونی من را نمی‌شناخت و نتوانست به من اعتماد کند/ حضور در تراکتور برای من افتخار بود

رضا مهاجری: قرار نیست همیشه بدشانس باشیم/ بهتاش فریبا را به تیم ملی می‌رسانم

نگاهی به آمار: “F14” پرشورها برترین گلزن تاریخ تراکتور/ یک برزیلی محبوب بهترین گلزن خارجی