محمدحسین مهرآزما مدافع سابق تراکتور در گفت‌وگو با ترجمان صبح، در خصوص وضعیت فعلی‌اش در روزهای قرنطینه، اظهار کرد: واقعا روزهای سختی است و برای ما که همیشه عادت کردیم هر روز تمرین کنیم، بسیار سخت است.

وی ادامه داد: اما به هرحال در این روزها همه مردم ایران باید دست به دست هم دهند تا بتوانیم به زودی با از خودگذشتگی کادر درمانی کشور، از شر این ویروس رهایی پیدا کنیم.

مدافع سابق تراکتور در واکنش به روزهایی که در تراکتور و تبریز داشت، گفت: من به عنوان بازیکن سرباز حدود یک فصل و نیم در این تیم حضور داشتم و افتخار بسیار بزرگی بود که توانستم برای مدتی پیراهن تراکتور را بپوشم.

مهرآزما افزود: حتی در مدتی که مجید جلالی هدایت تراکتور را برعهده داشت، من بازیکن ثابت بودم و کادرفنی و هواداران نیز از عملکرد من رضایت کامل را داشتند. اما بعد از حضور تونی اولیویرا، وی متاسفانه شناخت کافی را از من نداشت و شرایط تیم هم به گونه‌ای بود که اعتماد به یک بازیکنی که از قبل شناخت کافی را از او ندارند، بسیار سخت بود.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: به هرحال تونی اولیویرا به همین علت نتوانست به من اعتماد کند و من نیمکت‌نشین شدم. اما بازهم می‌گویم که حضور در این تیم افتخار بسیار بزرگی برای من بود.

بیشتر بخوانید؛

بازیکنان تبریزی لیگ برتر جمهوری آذربایجان قرنطینه شدند

نگاهی به دیدارهای تراکتور و پرسپولیس/ برتری نسبی تیم تهرانی

رضا مهاجری: قرار نیست همیشه بدشانس باشیم/ بهتاش فریبا را به تیم ملی می‌رسانم

نگاهی به آمار: “F14” پرشورها برترین گلزن تاریخ تراکتور/ یک برزیلی محبوب بهترین گلزن خارجی