علی ابراهیمیان در گفت‌وگو با ترجمان صبح، در خصوص وضعیت فعلی تراکتور اظهار کرد: تراکتور در فصل جاری توانست با برنامه دقیق و منظمی وارد مسابقات شود و خوشبختانه نفرات بسیار خوبی هم جذب کرد.

وی ادامه داد: بی سروصدا لیگ را آغاز کردن به نظر شخصی من، اتفاق بسیار خوبی است. تراکتور نیز با این روش لیگ را آغاز کرد و این اقدام باعث شد تا شرایط در هفته‌های اول لیگ به نفع تراکتور شده که حتی هفته‌های اول نتایج بسیار خوبی هم کسب کرد.

پیشکسوت فوتبال آذربایجان گفت: با روی کار آمدن ساکت الهامی، تراکتور همان تیمی شد که هواداران انتظار این تیم را داشتند و خوشبختانه الهامی توانست همدلی و صمیمیت خاصی بین تمامی اعضای تیم ایجاد کند.

ابراهیمیان افزود: وضعیت خوب تراکتور صرفا بحث فنی است. در مدیریت این تیم نیز شرایط مناسبی رخ داده و با حضور میرمعصوم سهرابی و ایوب ذوالفقاری، شرایط بسیار قابل قبول شده و مدیران فعلی توانسته است به خوبی شرایط را مدیریت کند.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: امیدوارم هرچه زودتر ویروس کرونا در سطح کشور ریشه‌کن شود و شاهد از سرگیری مسابقات ورزشی علی الخصوص فوتبال در تمامی دنیا باشیم. شرایط برای موفقیت تراکتور فراهم است و امیدوارم این اتفاق رخ دهد و دل میلیون‌ها هوادار این تیم محبوب شاد شود.

بیشتر بخوانید؛

نگاهی به آمار: “F14” پرشورها برترین گلزن تاریخ فوتبال تراکتور/ یک برزیلی محبوب برترین گلزن خارجی!

نگاهی به دیدار تراکتور و پرسپولیس/ برتری نسبی تیم تهرانی

علیرضا صمیمی: فینال لیگ، گل سرسبد فوتسال ایران است/ تمدید قرارداد با مس سونگون خاطره خوبی بود