به گزارش ترجمان صبح، امیر محبی در زمانی که تیم فوتبال تراکتور در لیگ دسته یک حضور داشت به این تیم تبریزی پیوست و یکی از عوامل اصلی صعود تراکتور به لیگ برتر بود.

وی گل اول پیروزی بخش تیمش مقابل تیم آلومینیوم هرمزگان را به ثمر رساند و در آن دیدار نیز تراکتور با برتری ۲ بر صفر مقابل حریف هرمزگانی، با ۵۴ امتیاز مستقیم به لیگ برتر صعود کرد.

امیر محبی در گفت‌وگو با ترجمان صبح، در خصوص شرایط فعلی تراکتور اظهار کرد: با ورود بخش خصوصی و شخص آقای زنوزی، تراکتور وضعیت بهتری دارد و تمامی امکانات نیز به گونه‌ای فراهم شده است که تراکتور می‌تواند نتایج خوبی کسب کند.

وی ادامه داد: وضعیت سخت افزاری و درآمد بازیکنان فوتبال نسبت به بازیکنان قدیمی خیلی بهتر است. زمان ما امکانات چندان خوبی نداشتیم حتی من به یاد دارم که در خوابگاهی زندگی می‌کردیم که شاید حتی الآن یک تیم دسته دومی هم نتواند در این خوابگاه زندگی کند.

مهاجم سابق تراکتور افزود: زمان ما حتی شرایط تغذیه بازیکنان هم مناسب نبود. ما املت، آبگوشت و قیمه می‌خوردیم اما با این شرایط باز توانستیم به عنوان تیم اول لیگ یک به لیگ برتر صعود کنیم و دل میلیون‌ها هوادار تراکتور هم شاد شود.

محبی در پاسخ به این سوال که گل صعودبخش تیمش به لیگ برتر را به ثمر رسانده است، گفت: واقعا از این بابت خیلی خوشحالم که یکی از گل‌های صعودبخش تیم تراکتور را من به ثمر رساندم اما احساس می‌کنم الآن حتی شاید خیلی از هواداران تراکتور من و بازیکنانی که آن زمان برای تراکتور زحمت کشیدند را نشناسند.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: صحبت من عدم حمایت از بازیکنان قدیمی حتی بازیکنان بومی است. خیلی از بازیکنان تبریزی و آذربایجانی به این تیم زحمات زیادی کشیدند اما الآن شاید مسئولان فعلی این تیم این افراد را نشناسند. بحث من نیست و امیدوارم حداقل تو بازی‌های تراکتور در تبریز از برخی بازیکنان بومی و تبریزی این تیم تقدیر و تشکری صورت بگیرد تا به این راحتی فراموش نشویم.

بیشتر بخوانید؛

بازیکنان تبریزی لیگ برتر جمهوری آذربایجان قرنطینه شدند

نگاهی به دیدارهای تراکتور و پرسپولیس/ برتری نسبی تیم تهرانی

رضا مهاجری: قرار نیست همیشه بدشانس باشیم/ بهتاش فریبا را به تیم ملی می‌رسانم

نگاهی به آمار: “F14” پرشورها برترین گلزن تاریخ تراکتور/ یک برزیلی محبوب بهترین گلزن خارجی