به گزارش ترجمان صبح، قسمت‌های نهم و دهم سریال پایتخت ۶ در شبکه یک صدا و سیما پخش شد که در این ۲ قسمت، بهتاش فریبا دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی بوده که در دیدار این تیم مقابل پرسپولیس هم بازی کرد.

در قسمت نهم این سریال، رضا مهاجری سرمربی سابق تیم فوتبال نساجی مازندران نیز ایفا نقش کرد و در صحنه‌‌ای به بهتاش فریبا به عنوان دروازه‌بان تیمش، راهنمایی‌هایی انجام داد.

به بهانه همین موضوع، رضا مهاجری در گفت‌وگو با خبرنگار ترجمان صبح، در خصوص ایفا نقش در این سریال عنوان کرد: در دیدار حساس ما مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، آقای مقدم کارگردان سریال محبوب پایتخت درخواست کرد که در یک سکانس حضور داشته باشم که با کمال میل این موضوع را پذیرفتم.

وی ادامه داد: قرار نیست انسان همیشه بدشانس باشد و این هم از خوش‌شانسی من بود که زمان حضور من در تیم نساجی مازندران، عوامل این سریال برای فیلم‌برداری به تیم ما رجوع کردند و خودم هم از ایفای نقشی که در این سریال داشتم خیلی خوشحالم.

سرمربی سابق نساجی در پاسخ به این سوال که آیا بهتاش فریبا می‌تواند به تیم ملی برسد یا نه، گفت: من می‌توانم بهتاش فریبا را به تیم ملی برسانم.(به شوخی). البته فیزیک بدنی بهرام افشاری به گونه‌ای است که می‌تواند دروازه‌‌بان خوبی باشد، البته سن زیادی هم دارد و شاید سخت باشد که بتواند دروازه‌بان شود.

رضا مهاجری که در فصل گذشته مدیریت فنی باشگاه تراکتور را برعهده داشت، در پاسخ به این سوال که انتقادهای زیادی در خصوص خرید بازیکنان این تیم صورت گرفت، خاطرنشان کرد: برخی از بازیکنان مستقیم زیر نظر شخص من خریداری شده بودند و حضور یک شخص دیگر یا حتی دلالی اصلا صحت ندارد. برخی بازیکنان نیز بعد از تایید نهایی جان توشاک به این تیم پیوستند.

بیشتر بخوانید؛

نگاهی به آمار: “F14” پرشورها برترین گلزن تاریخ فوتبال تراکتور/ یک برزیلی محبوب برترین گلزن خارجی!

نگاهی به دیدار تراکتور با استقلال/ سرخ‌پوشان تبریزی تیمی برتر مقابل آبی‌های تهران

علیرضا صمیمی: فینال لیگ، گل سرسبد فوتسال ایران است/ تمدید قرارداد با مس سونگون خاطره خوبی بود