به گزارش ترجمان صبح، تیم فوتبال تراکتور بدون شک یکی از تیم‌های پرطرفدار فوتبال ایران و آسیا بوده که مدت‌ زیادی است در فوتبال ایران فعالیت دارد.

این تیم‌های حتی پیش از انقلاب اسلامی ایران نیز در سطح‌های برتر فوتبال ایران حضور داشته که در این گزارش ۱۰ گلزن برتر این تیم معرفی شده است.

محمد ابراهیمی؛ مهاجم تیم فوتبال تراکتور که به “ممد اف ۱۴” بین هواداران پرشور این تیم معروف بود توانسته با ثبت ۳۱ گل در ۷ فصل حضور برای این تیم، عنوان دومی برترین گلزن این تیم را از آن خود کند.

ادر لوسیانو ادینهو؛ این مهاجم برزیلی که محبوبیت خاصی هم بین هواداران داشت، توانسته با ۲۸ گل در ۲ فصل ضمن قرار گرفتن در رده سوم برترین گلزنان تراکتور در تمامی رقابت‌ها، عنوان بهترین گلزن خارجی تراکتور را نیز از آن خود کند.

محمد ایرانپوریان؛ ایرانپوریان برترین مدافع گلزن تراکتور بود که عملکرد قابل قبولی هم از خود در تراکتور به نمایش گذاشته بود. این بازیکن با ثبت ۲۷ گل در ۵ فصل حضور برای تیم تبریزی، در این رده‌بندی عنوان چهارمی را در اختیار دارد.

فرزاد حاتمی؛ مهاجم تراکتور که البته به مارکوپولوی لیگ برتر نیز معروف است توانسته با ثبت ۲۶ گل در ۴ فصل حضور برای این تیم تبریزی، در رده پنجم قرار بگیرد.

فلاویو لوپز؛ لوپز پرتغالی در اوایل حضور تراکتور در لیگ برتر زمان هدایت امیر قلعه‌نویی، به این تیم پیوست و در ۲ فصل پیاپی حضور برای تیم تبریزی، ۲۰ گل توانست به ثمر برساند. البته در تمامی دیدارهای تراکتور عملکرد بسیار قابل قبولی هم داشت.

کریم انصاری‌فرد؛ مهاجم اردبیلی تراکتور در یک فصل حضور برای تیم تبریزی، توانست ۱۷ گل به ثمر برساند و نام خود را به عنوان هفتمین گلزن برتر تراکتور ثبت کند.

مسعود ابراهیم‌زاده و سیدمهدی سیدصالحی؛ ابراهیم‌زاده به عنوان مدافع و ۷ فصل حضور برای تراکتور و سیدصالحی به عنوان مهاجم صرفا یک فصل حضور در تراکتور، توانستند با ثبت ۱۶ گل به صورت مشترک، عنوان هشتمی را از آن خود کنند.

کرار جاسم و آنتونی استوکس؛ کرار جاسم عراقی با ۳ فصل حضور و استوکس پرحاشیه با یک فصل حضور در تراکتور با ثبت ۱۳ گل برای تراکتور، به صورت مشترک عنوان نهمین گلزن برتر تراکتور را از آن خود کردند.

سامان نریمان جهان؛ این بازیکن اصالتا اهل بناب استان آذربایجان‌شرقی با ثبت ۱۲ گل صرفا برای یک فصل حضور در تراکتور، دهمین گلزن برتر تراکتور در تمامی رقابت‌ها بوده است.

مهدی کیانی؛ کاپیتان سابق تیم فوتبال تراکتور در حدود ۹ فصل حضور برای این تیم، توانست به عنوان یک هافبک دفاعی ۱۱ گل به ثمر برساند.

بیشتر بخوانید؛

علی خطیر: از خبر حضورم در باشگاه تراکتور شوکه شدم!

فرشید طالبی: پیشنهاد کاپیتانی تراکتور را به من دادند/ مدیرعامل وقت تراکتور گفت از این تیم شکایت کنم

نگاهی به دیدارهای تراکتور با استقلال/ سرخ‌پوشان تبریزی تیمی برتر نسبت به تیم تهرانی

مهدی ثابتی: افتخار می‌کنم شماره ۱۲ من اکنون برتن هواداران است/ من هنوز هم شیر پیرم!