به گزارش ترجمان صبح، هفته بیست‌ویکم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور دیروز درحالی به اتمام رسید که در آخرین دیدار این هفته، تراکتور نماینده تبریز به حریفش جنوبی‌اش نتیجه را واگذار کرد.

این دیدار در نهایت با تک گل تیم پارس جنوبی جم از روی نقطه پنالتی، به سود تیم پارس جنوبی به اتمام رسید و تراکتور یک فرصت مناسب برای صعود به رده دوم لیگ را از دست داد.

در این هفته تیم‌های استقلال، سپاهان و شهرخودرو مشهد از رقیبان اصلی تراکتور در صدر جدول نتایج را به حریفان واگذار کرده بودند. البته سپاهان در دربی اصفهان مقابل ذوب‌آهن به تساوی رسیده بود.

نتایج رقیبان تراکتور در بالای جدول به گونه‌ای بود که تراکتور می‌توانست با کسب حتی یک امتیاز، رده دوم را از سپاهان پس بگیرد و به رده دوم جدول لیگ برتر صعود کند که این اتفاق رخ نداد.

در حال حاضر تیم پرسپولیس با ۴۷ امتیاز در رده اول، سپاهان با ۳۷ امتیاز و به لطف تفاضل گل بهتر در رده دوم و تراکتور نیز با همین امتیاز در رده سوم قرار دارد. استقلال با یک بازی کمتر و با ۳۶ امتیاز در رده چهارم و شهرخودرو مشهد نیز با ۳۵ امتیاز در رده پنجم قرار دارند.

البته باید نام تیم‌های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان را نیز به تیم‌های مدعی اضافه کرد. هر دو تیم به ترتیب با امتیاز مشابه ۳۳، در رده‌های ششم و هفتم جدول لیگ برتر قرار دارند.

گفتنی است تراکتور در هفته بیست‌دوم رقابت‌های لیگ برتر روز پنج‌شنبه هفته جاری در تبریز میزبان نساجی مازندران است.