به گزارش ترجمان صبح، تیم فوتبال تراکتور امروز توانست با پیروزی ۴ بر یک مقابل مس کرمان، به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کند. پس از اتمام این دیدار، بازیکنان تراکتور نظرات جالبی در خصوص برد تیمشان داشتند:

تیکدری: محکوم به برد بودیم و باید به نیمه نهایی می‌رفتیم

مهدی تیکدری مدافع تراکتور در خصوص بازی گفت: ما تلاش بسیار زیادی انجام داده بودیم و برای پیروزی مقابل مس کرمان نیز، با تمام وجود بازی کرد. فوتبال اصلا قابل پیش‌بینی نیست و شاید فکر هم نمی‌کردیم که بتوانیم با این نتیجه حریفمان را شکست دهیم.

وی ادامه داد: من هرچی دارم از مس کرمان است. سال‌ها برای این تیم بازی کردم و امیدوارم که بتوانند به لیگ برتر صعود کنند و موفقیت این تیم نیز آرزوی من است.

بازیکن تراکتور خاطرنشان کرد: من همیشه سعی کردم در هر پستی که سرمربی تیم صلاح بداند، بازی کنم. به همین علت نیز فرقی ندارد که دفاع یا هافبک کناری بازی کنم، چون همیشه سعی کردم بهترین بازی را برای تیمم انجام دهم.

حمزاوی: تبریزی‌ها خیلی تیمشان را دوست دارند

عکاشه حمزاوی بازیکن الجزائری و ۲۹ ساله تراکتور پس از کسب برتری ۴ بر ۱ برابر مس کرمان گفت: اول از همه خدا را شکر می‌کنم به خاطر این پیروزی، چون با تیم خوبی بازی داشتیم. این برد برای تراکتور خیلی اهمیت داشت.

او با اشاره به بازی هفته آینده تیمش برابر پارس جنوبی جم و نیازی که تیمش به کسب پیروزی در این مسابقه در زمین حریف دارد، افزود: ضمن اینکه ما هفته آینده بازی بسیار بسیار سختی در پیش داریم و امیدواریم که دستاور خوبی برای باشگاه داشته باشیم.

از عکاشه در رابطه با شرایط خودش پرسیده شد که او توضیح داد: خدا را شکر می کنم. من خوبم و از شرایطی که دارم خوشحالم. ضمن اینکه من با بازیکنان بزرگی مثل مسعود شجاعی و اشکان دژاگه بازی می کنم و امیدواریم که بتوانیم جام قهرمانی را برای تراکتور بیاوریم.

در پایان این بازیکن الجزائری در رابطه با شرایط زندگی جدیدش در تبریز که از نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر در ایران آغاز شده، عنوان کرد: شرایط خوب است. می بینم که تبریزی ها خیلی تیمشان را دوست دارند و همه چیز خوب است.

خانزاده: مثال رئال و بارسا به دنبال برد هستیم

محمدرضا خانزاده مدافع تیم تراکتور بعد از این بازی و برد تیمش گفت: خوشحالم که به جمع چهارتیم پایانی رقابت های جام حذفی رسیدیم. از این به بعد باید تمرکزمان را روی بازی های لیگ برتر بگذاریم.

وی درباره بازی با تیم مس  گفت: جام حذفی همیشه سخت است. اگر به سال های قبل نگاه کنید، پارسال یک تیم از لیگ دو و سال قبل از آن یک تیم از لیگ یک به فینال رسیدند. جام حذفی واقعا جام شگفتی ها است اما بچه ها توانستند با تمرکز بالا یک برد با ارزش را به دست بیاورند.

مدافع تیم تراکتور در پاسخ به این سوال که آیا رشید مظاهری از موضوعی ناراحت بود که تقاضای تعویضش کرد گفت: نه اصلا چنین چیزی نبود. همسترینگ رشید درد داشت و روی آن قبل از بازی کار کرده بود که بتواند بازی کند. در آن لحظه کمی مشکل داشت اما خداراشکر تا آخر بازی کرد.

خانزاده در بخش دیگری از صحبت هایش در این رابطه که چرا تراکتور خیلی سخت کلین شیت می‌کند گفت: تیم ما پتانسیل بالایی دارد و مثل رئال و بارسا دنبال برد است. ما با چند نفر به حریف حمله می کنیم و طبیعی است که دفاع ما باز شود. برای ما هیچ رکوردی مهم نیست و فقط مهم این است که تراکتور بالا بماند.