به گزارش ترجمان صبح، دانشور مسئول حزب ائتلاف تحولگرایان در ابتدای این نشست گفت: این حزب در تمامی‌شهرها کاندیدا دارد و یعنی حزبی کشوری محسوب می‌شود که تا کنون لیست ۲۰۰ نفری در سطح کشور ارائه داده است.

وی ادامه داد: اسامی ۶ نفر از کاندیدا های انتخابات یازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی که عضو این حزب هستند به شرح زیر است: مهندس بهزاد وکیلی، سردار عزت الله جعفری، دکتر ابراهیم ابراهیمی، مهندس حسین اصغرزاد.

 بهزاد وکیلی، یکی از اعضای کاندیداهای عضو این حزب در این نشست گفت: بنده فوق لیسانس مدیریت دولتی و دکتری از دانشگاه خوارزمی تهران  دارم.

وی با اشاره به سوابق اجرایی خود افزود: قبل از اینکه وارد سیستم دولتی شوم در بسیج و سپاه مشغول به کار بودم و  بعد ها به عنوان حسابرس در دیوان محاسبات کشور خدمت کرد،  مدیرکلی دیوان محاسبات آذربایجان شرقی و اردبیل، نماینده دادستانی کل کشور در هیئت های نظارت و قائم‌مقامی منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار فعالیت داشته ام.

او با انتقاد  عملکرد که مجلس و دولت انجام دادند، اضافه کرد: امید است بتوانیم به دوره تسلط عالیجنابان لژنشین خاتمه دهیم.

نامزد یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: در ابعاد مختلفی که مجلس ضعف دارد و موجب نارضایتی مردم شده است امید است با چهره‌های جدیدی که وارد عرصه انتخابات شده‌اند این مشکلات را حل کنیم.

 وکیلی در پایان صحبت هایش نیز اظهار کرد: با توجه به دستاوردهای چهل ساله انقلاب، امروز نباید وضعیت کنونی جامعه ما اینچنین باشد و نتیجه جواب شهدای ما را به این شکل بدهند.

سردار عزت الله جعفری ابتدا با معرفی خود به خبرنگاران افزود: بنده در سال ۵۹ به عنوان سرباز شهید متوسلیان بودم و از سال ۶۱ وارد سپاه شده ام که در عملیات ها و مسئولیت های زیادی در این نهاد خدمت کرده ام که آخرین مسئولیتم  مدیرکلی حفظ آثار دفاع مقدس در آذربایجان شرقی بود.

وی ادامه داد: من وضعیت که در حال حاضر در کشور حاکم است را دیدم و وارد میدان شدم ، امید است با توجه به تحصیلات و توانایی هایی که دارم بتوانم تاثیری در رفع این مشکلات بشوم.

جعفری افزود: مجلس باید توانایی درک مردم را داشته و همچنین مقتدر و مردمی باشد، در مجلسی که میلیاردها پول جابجا می شود چگونه می تواند درد مردم را بفهمد!

جعفری در پایان خاطرنشان کرد: دشمن می گوید مردم ایران با نظام و اعتقاداتشان مخالف هستند در حالیکه مراسم تشییع شهادت سردار سلیمانی رفراندم معنوی در کشور ما بود و مردم ما با حضورشان ثابت کردند این نظام را می‌خواهند و دوست دارند.

 ابراهیم ابراهیمی در ابتدایسخنرانی خود ضمن تشکر از حزب (همت) گفت: حزب ائتلاف گرایان چندین نماینده را بررسی کردند تا اینکه ما ۶ نفر را انتخاب کرده اند .امید است اگر هر کدام از ما وارد مجلس شدیم با عملکرد مفیدمان جواب اعتماد مردم و هم حزب همت را بدهیم.

وی با معرفی و رزومه خود به خبرنگاران اظهار کرد:بنده که ۱۲ سال در حوزه هایی از جمله معاون اجرایی مرکز پژوهش های مجلس، معاون اجرایی دفتر رییس مجلس، معاون امور تقنینی رئیس جمهوری، نماینده دولت در مجلس شورای اسلامی فعالیت کرده ام و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز بودم و در حاضر نیز هستم.

ابراهیمی ادامه داد: از اقدامات دولت و دستگاه های اجرایی ناراضی هستیم و حتی بر این معتقدم آن هایی هم که از لیست امید بودند و به دولت آقای روحانی رای داده اند چندان رضایتی از وضعیت کنونی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه نظام و رهبری جدا از دولت است افزود: مردم‌هیچگونه مشکلی با نظام جمهوری اسلامی ایران ندارند بلکه پای علاقه و تعهد با حضرت آقا را دارند و خواهند داشت.

سید ابراهیم ابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: مجلس مشکلات زیادی دارد  از شیوه های قانون گذاری تا  امور مالی و تا زمانی که افراد متخصص و کارشناس وارد مجلس نشود وضعیت ما این چنین خواهد بود.

 حسین اصغرزاد نامزد یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: بنده تحصیلاتم در حوزه محیط زیست و زمین شناسی است که هدفم از شرکت در این انتخابات فعالیت در این دو حوزه خواهد بود.

وی افزود: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری که ایشان گفته اند باید از نیروی جوانان حمایت و استفاده کرد شرکت کردم و برای خودم دو شعار جوانان و محیط زیست را انتخاب کرده ام.