به گزارش ترجمان صبح، گروه موسیقی پُل به سرپرستی و آهنگسازی مهران خلیلی، آواز استاد بیژن کامکار و مجتبی عسگری، با همراهی گروه دفنوازان حِیران به سرپرستی حامد علیپور، در تاریخ ۹ اسفند ماهِ سال جاری میهمان مخاطبان تبریزی در آمفی تئاتر پتروشیمیِ این شهر خواهند بود.

در کنسرت پیش روی گروه پُل که خلیلی سرپرستی، آهنگسازی و نوازندگی تار آن را بر عهده دارد، سهیل اله دادیان (تمبک)، سینا اله دادیان (کمانچه)، شهاب روحانی (کمانچه)، رضا راستی (عود)، بهنام‌زمانیان (دیوان، بم تار)، مهران‌شیران (سنتور) و علیرضا ولیپور (سازهای کوبه ای) به هنرنمایی پرداخته و دفنوازان حیران به سرپرستی حامد علیپور نیز این هنرنمایی را تکمیل خواهند کرد. مهران فرهنگ، امیرحسین محمودی، بهنام علی عباسی، پویا زادمهر، امین امن الهی، هاله ناصردوست، ویدا فرزانه، آرشیدا کاظمی و هنرمند خردسال، سلنا پورسعید، دف‌ نوازان این مجموعه هستند.

گروه موسیقی پل در آبان سالِ جاری نیز کنسرتی را به خوانندگی استاد کامکار و عسگری در اصفهان و پس از آن در آذر ماه در شهر گرگان بروی صحنه برده که با استقبال شایسته ای روبرو شد.

شایان ذکر است که کنسرت گل های شمعدانی از گروه موسیقی پل، ۹ اسفند سالِ جاری در آمفی تئاتر پتروشیمی (مجتمع تفریحی و رفاهی پتروشیمی) تبریز برگزار می گردد.