به گزارش ترجمان صبح، دو تیم فوتبال تراکتور و مس کرمان از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی کشور، روز چهارشنبه هفته جاری ۳۰ بهمن ماه در تبریز به مصاف هم می‌روند.

تراکتور در جام حذفی در درجه اول توانست با پیروزی ۲ بر یک مقابل پاس به مرحله بعدی صعود کند. در مرحله یک هشتم نهایی نیز توانست در ضربات پنالتی تیم دسته یکی نود ارومیه را از پیش‌رو بردارد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

اما تیم مس کرمان نیز در گام نخست و در ضربات پنالتی توانست تیم بادران را شکست دهد و در مرحله بعدی با یک نتیجه بسیار جالب توجه، تیم لیگ برتری ذوب‌آهن را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست داد و حریف تراکتور در یک چهارم نهایی شد.

دیدار تراکتور و مس کرمان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قطعا جذابیت‌های بسیار زیادی با خود به همراه دارد. دیدار دو تیم تداعی فینال جام حذفی سال ۹۲ برای هواداران دو تیم است. روزی که تراکتور توانست با تک گل سعید دقیقی، مس را در کرمان شکست داده و به نخستین قهرمانی خود دست پیدا کند.

در آن فصل تونی اولیویرا هدایت تراکتور و مجتبی حسینی نیز هدایت تیم مس کرمان را برعهده داشت که تراکتوری‌ها توانستند در کرمان جشن قهرمانی بگیرند و جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را نیز کسب کنند.

حال حدود ۶ سال از آن دیدار و قهرمانی تراکتور می‌گذرد و تراکتوری‌ها این‌بار در مرحله یک چهارم نهایی باید به مصاف حریف فینالیست خود در سال ۹۲ بروند.

پژمان و فخرالدینی تنها بازماندگان تراکتور

علیرضا پژمان دستیار فعلی ساکت الهامی در تراکتور، در آن زمان نیز دستیار تبریزی تونی اولیویرا در تراکتور بود و یکی از اعضای کادرفنی این تیم به حساب می‌آید.

میلاد شیخ فخرالدینی مدافع راست تراکتور نیز در آن زمان یکی از بازیکنان ثابت و اصلی تراکتور بود که قهرمانی در جام حذفی را با این تیم تبریزی تجربه کرد.

بازیکن کرمانی تراکتور این‌بار مقابل مس

مهدی تیکدری بازیکن فعلی تیم فوتبال تراکتور محصول آکادمی مس کرمان است و تا فصل گذشته نیز برای این تیم دسته یکی بازی می‌کرد.

اما مسئولان تراکتور باتوجه به عنوان پدیده جوان لیگ که به تیکدری اختصاص یافت، این بازیکن را جذب کردند و تیکدری این‌بار باید با پیراهن تراکتور مقابل تیم سابق خود بازی کند.

بیشتر بخوانید؛

الهامی: نقش هواداران از مربی تیم کمتر نیست/ از بازی پرسپولیس یک امتیاز بدهکارم

برگزاری دیدار تراکتور و مس کرمان منوط به اجازه شورای تامین!

فرماندار تبریز: دیدار تراکتور و مس کرمان لغو نمی‌شود