به گزارش ترجمان صبح، میعاد صالحی که در مکتب جبهه پایداری رشد یافته و به ریاست رادیو قرآن رسیده بود، به واسطه حمایت های مهرداد بذرپاش و دوستی با هادی رضوی (داماد محکوم به فساد میلیاردی وزیر کار) به صورت غیرقانونی یک شبه مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور شد.
به دنبال این انتصاب شبهه انگیز، سازمان بازرسی کل کشور وابسته به قوه قضائیه به همراه دیوان محاسبات وابسته به مجلس، وارد میدان شده و فشار نهادهای نظارتی منجر به عزل وی گردید.
او که در آن ایام برای جلوگیری از عزل خود رایزنی های گسترده ای ترتیب داده بود، به منظور کسب حمایت نایب رئیس مجلس، شبانه به تبریز سفر کرده و مستقیما به منزل مسعود پزشکیان می رود. نماینده مردم تبریز با این جمله که “در خصوص عزل و ونصب ها دخالت نمی کنم” وارد بازی میعاد صالحی نمی شود؛ موضوعی که باعث به دل گرفتن کینه ای سنگین شده که آثارش را در اظهارات اخیر وی می توان مشاهده کرد!
با نزدیک شدن به ایام انتخابات، دلیل هیاهوی رسانه ای میعاد صالحی بیش از پیش نمایان می شود.
مهرداد بذرپاش که با روابط پشت پرده و هماهنگی هادی روضی، میعاد صالحی را به مدیرعاملی صندوق بازنشستگی رسانده بود قصد داشت این مجموعه را به عنوان قلک انتخاباتی جبهه پایداری تبدیل کند؛ پروژه ای که با ورود سازمان های نظارتی و عزل وی توسط وزیر کار با شکست مواجه شد.
حال، از تهران خبر می رسد میعاد صالحی با پرداخت پول های میلیونی به رسانه های حامی جبهه پایداری، با شعار عدالت خواهی که این روزها ورد زبان خرد و کلان شده، پروژه تبلیغات پیش از موعد انتخاباتی خود را کلید زده است.
در تبریز نیز برخی رسانه های جریان اصول گرا با کپی برداری از رسانه هایی مانند رجانیوز، مرصادنیوز، نسیم آنلاین و … فرصت را برای تخریب مسعود پزشکیان، تنها کاندیدای اصلاح طلبان و رقیب جدی لیست اصول گرایان مغتنم دانسته و طوطی وار، سخنان بی پایه و اساس مدیرعامل غیرقانونی صندوق بازنشستگی را بازگو می کنند.
اینکه از بذل و بخشش های میلیونی جوانک مسئله دار جبهه پایداری، نصیب رسانه های جناحی در آذربایجان شرقی هم شده که اینگونه برای وی سینه می درند اطلاعی در دست نیست اما به راحتی می توان از دست و پا زدن های گروهی که تنها کاندیدای اصلاح طلب باقی مانده در رقابت های مجلس در تبریز را هم بر نمی تابند، می توان دریافت پول های کثیف باندهای ثروت و قدرت، زیر زبان مدعیان عدالت طلبی بدجوری مزه کرده که در پروژه ای هماهنگ، به تبلیغات زودرس روی آورده اند.
حال، این سئوال مطرح می شود که چه نهادی وظیفه نظارت و پیگیری ادعاهای غیرمستند کاندیداهای انتخاباتی و پروژه تبلیغات پیش از موعد را بر عهده داشته و چرا در این خصوص موضع گیری نمی کنند…؟!