به گزارش ترجمان صبح، دو تیم فوتبال تراکتور و ذوب‌آهن اصفهان از هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور دیروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که با پیروزی ۲ بر یک تیم میزبان همراه بود.

اما این دیدار خالی از حاشیه نبود. در چند روز گذشته شهر تبریز شاهد سرمای شدید و حتی بارندگی‌های متعدد برف بوده است که باعث شده است چهره این شهر سفیدپوش شود.

از این سو نیز برخی از قسمت‌های صندلی‌های تماشاگران در این ورزشگاه برف‌روبی نشده بود که باعث شد تا خیلی از هواداران در این خصوص اذیت شده و گله‌مند باشند.

در این خصوص، حسن اللهیارپور مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام تبریز در گفت‌وگو با ترجمان صبح اظهار کرد: این مجموعه ورزشی بالای یک تپه است و دمای این ورزشگاه حدود ۳ الی ۵ درجه از خود شهر تبریز سردتر است.

وی ادامه داد: ما در این مدت با تمامی پرسنلی که در اختیار داشتیم، تمام تلاشمان را انجام دادیم تا بتوانیم شرایط را برای تیم‌ها و هواداران بسیار آسان و راحت کنیم. حتی در این مدت نیز سعی کردیم از شهرداری و حتی راهداری نیز کمک بگیریم.

مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام گفت: اما متاسفانه تعداد نیروهای ما جوابگوی این همه مسائل نیست. از سویی دیگر میزبان این دیدار باشگاه تراکتور بود و درآمدهای حاصل از بلیط فروشی نیز تمام و کمال در اختیار تراکتور است و جالب‌ترین نکته این است که این باشگاه هیچ کمکی به ما نمی‌کند و کمک حالمان نیست.