به گزارش ترجمان صبح، علیرضا افضل، سرمربی تیم فوتسال مس سونگون پس از برتری یک بر صفر تیمش در دیدار سوم مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ برتر فوتسال کشور مقابل تیم ملی حفاری اهواز اظهار داشت: جا دارد در وهله اول از همه مردم آذربایجان به خصوص طرفداران خوب تراکتور و ماشین‌سازی که در این بازی از ما حمایت کردند، تشکر کنم.

وی افزود: اگر در این دو بازی مردم همراه و یار ششم ما نبودند، قطعاً به مشکل بر می‌خوردیم. امیدوارم در دیدارهای بعدی و مراحل آتی که بازی‌ها سخت‌تر و حریفان بهتر تر می‌شوند، از ما حمایت کنند تا بتوانیم برای سومین دوره متوالی قهرمان لیگ برتر ایران شده و جواب زحمات هواداران، باشگاه مس سونگون و مدیرعامل باشگاه را بدهیم.

افضل در رابطه با تنش و درگیری‌های این بازی که منجر به اخراج ۲ بازیکن در دقیقه ۲ بازی شد، گفت: با توجه به اینکه زور حریف از نظر فنی به تیم ما نمی‌رسید، به بازیکنانمان گفته بودیم که آن‌ها به دنبال چنین کاری هستند. در این رابطه به بچه‌ها تذکر داده بودیم.

سرمربی مس سونگون افزود: اگر آن‌ها مثل بازی قبل راحت بازی می‌کردند، می‌توانستیم بهتر بازی کنیم و نتیجه بهتری رقم بزنیم. در این بازی برد برای ما مهم بود و خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم با کسب پیروزی به مرحله بعدی صعود کنیم.

وی در خصوص صحنه اخراج علیرضا عسگری نیز خاطرنشان کرد: اخراج او درست بود. به تیم داوری هم تبریک می‌گویم که خوب قضاوت کردند. اعتقاد دارم که اخراج هر دو بازیکن درست بود. در این میان ما ضرر کردیم چون ملی حفاری چیزی را از دست نمی‌داد چرا که برد برای آن‌ها مهم بود اما باخت مقابل تیمی که می‌گفتند قهرمان آسیا است هم تفاوتی برای آن‌ها نداشت.

افضل در پایان گفت: فشار روی تیم ما خیلی زیاد بود. علی‌رغم اینکه در بیرون از زمین هم جو را خراب کرده بودند تا با این روش مقابل ما نتیجه بگیرند، توانستیم نتیجه مورد نظرمان را کسب کنیم.