به گزارش ترجمان صبح، ساعتی پیش خبر فسخ قرارداد کوین فورچونه با باشگاه تراکتور در اخبار منتشر شد که این موضوع نیز کاملا صحت دارد.

با اعلام باشگاه تراکتور، این بازیکن بدون اطلاع مسئولان باشگاه تبریز را ترک کرده و در تمرینات تیم نیز حاضر نشده است که این موضوع به نظر می‌رسد برای او بتواند تبعات حقوقی داشته باشد.

مصطفی کاراندیش معاون حقوقی باشگاه تراکتور در گفت‌وگو با ترجمان صبح، در خصوص این موضوع گفت: این موضوع صحت دارد و متاسفانه کوین فورچونه بدون اطلاع به مسئولان باشگاه، در تمرینات تیم شرکت نکرد و تبریز را هم ترک کرده بود.

وی در ادامه گفت: باتوجه به بند قرارداد باشگاه با وی که خود من نیز این قرارداد را تنظیم کردم، وی فقط در ۲ موارد اجازه خروج از تبریز را داشت. اما به هرحال ما نیز از از طریق مبانی قانونی این موضوع را کاملا پیگیری می‌کنیم.

معاون حقوقی باشگاه تراکتور افزود: فورچونه به لحاظ خانوادگی نیز مشکل داشت و به نظر می‌رسید شرایط روحی و روانی مناسبی نیز نداشت. به همین علت قرارداد او فسخ شد، البته قرارداد بازیکنان داخلی و خارجی به گونه‌ای تنظیم شده است که در صورت تخلف، ترک تمرین یا هرگونه مشکلات دیگر، مطالبات آن‌ها نیز تحت تاثیر این موضوع قرار می‌گیرد.

کاراندیش در پاسخ به این سوال که آیا اتفاقات دیگری قرار است در این باشگاه رخ دهد یا نه، خاطرنشان کرد: به طبع تیم در چند روز آینده دچار برخی تغییرات خواهد شد و اخباری دیگر نیز قرار است از تراکتور منتشر شود. اما کار و اخلاق حرفه‌ای ایجاب می‌کند که اجازه دهیم تا برخی از اخبار و موارد تیم، از سوی رسانه رسمی باشگاه منتشر شود.