حضور پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح در دهمین دوره نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی
حضور پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح در دهمین دوره نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی

در یک هفته آینده، سالن شهریار نمایشگاه بین المللی تبریز، میزبان رسانه های مکتوب ، غیر مکتوب و دیجیتالی محلی است که گفته می شود که استقبال اهالی رسانه از دهمین دوره نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی کم نظیر است.

به گزارش ترجمان صبح، چند روز پیش بود که مدیرخانه مطبوعات آذربایجان‌شرقی با اشاره به استقبال خوب اهالی رسانه برای شرکت در دهمین دوره نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان، از درخواست بیش از ۱۱۰ رسانه مکتوب و مجازی برای شرکت در نمایشگاه مطبوعات استان خبر داد.

به نظر می رسد، فضای رقابتی و انتخاباتی پیش رو، اهالی مطبوعات استان را متقاعد به حضور جدی و پرشور در این دوره از نمایشگاه کرده است.

امسال در غیاب نمایشگاه مطبوعات تهران، می توان نمایشگاه تبریز را بهترین فرصت برای ارایه دستاوردهای رسانه ای و محصولات جدید آنان در سطح استانی و منطقه ای قلمداد عنوان کرد.

در شرایطی که نیازمند تقویت سواد رسانه ای در سطح جامعه هستیم تا مخاطب، هر خبر و گزارشی را چشم بسته قبول نکند و بیاموزد، برگزاری نمایشگاه مطبوعات به شکل محلی یا منطقه ای، فرصت استفاده از مبادی رسمی خبر را در اختیار مخاطب قرار می دهد و نمایشگاه مطبوعات می تواند در زمینه افزایش سواد رسانه ای گام های مثبت بردارد.

پایگاه خبری تحلیل ترجمان صبح، رسانه ای نوپا با تیم تحریره جوان و حرفه ای به عنوان رسانه ای تاثیرگذار  در شمال غرب کشور در این دوره از نمایشگاه در سالن استاد شهریار تبریز میزبان علاقه مندانی است که  اخبار تحلیلی و مفید را از منابع رسمی دنبال می کنند.

غرفه پایگاه خبری ترجمان صبح در یک هفته آینده میزبان بازدید کنندگان از دهمین نمایشگاه مطبوعات استان است و آماده دریافت نظرات و پیشنهادات علاقمندان به حوزه رسانه می باشد.