به گزارش ترجمان صبح، رامین نظامی خواه، مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی با حضور در حوزه هنری انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی با سیدمحمدحسین بلاغی، رئیس حوزه هنری استان دیدار کرد.

در این دیدار، بلاغی با اشاره به نقش رسانه در جامعه اظهار کرد: نقش پررنگ رسانه‌ها در زندگی امروز بشر و موج‌هایی از جمله موج بیداری اسلامی که توسط رسانه‌ها ایجاد می‌شود، بحث قابل تأملی است که باید به این مسئله توجه ویژه ای صورت گیرد.

وی افزود: بستر رسانه، بستر مهم و ارزشمندی است که نباید به هیچ عنوان از این بستر غافل ماند چرا که بسیاری از فرهنگ سازی جامعه توسط رسانه صورت می گیرد.

رئیس حوزه هنری استان با تأکید بر ورود تخصصی اصحاب رسانه استان به بخش فرهنگ و هنر تصریح کرد: حوزه هنری استان در این راستا، اقدام به برگزاری کارگاه های تخصصی فرهنگی ویژه خبرنگاران، کارگاه های سواد رسانه ای و نشست های مختلف فرهنگی از جمله نشست تخصصی «فرهنگ رسانه و رسانه فرهنگی» در نیمسال دوم ۱۳۹۸ برگزار خواهد کرد.

در ادامه این دیدار، مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه این سازمان نگاه تعاملی به سایر نهادهای فرهنگی دارد، اظهار کرد: نهادهای فرهنگی با تعامل بیش از پیش می توانند کارآمدی بیشتری داشته باشند که بسیج رسانه آمادگی خود برای همکاری با حوزه هنری اعلام می کند.

وی همچنین ادامه داد: حوزه هنری، یک نهاد فرهنگی پویاست که همواره از هنرمندان مختلف جامعه حمایت کرده و نقش بسزایی در فرهنگ سازی ایفا می کند