تلاش پزشکان برای بهبودی حال فرزند استاد شهریار
تلاش پزشکان برای بهبودی حال فرزند استاد شهریار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: تلاش کادر پزشکی و بیمارستانی برای بهبود وضعیت «هادی بهجت تبریزی» پسر استاد شهریار ادامه دارد.

به گزارش ترجمان صبح، محمد محمدپور، روز شنبه پس از عیادت از فرزند استاد شهریار در بیمارستان امام رضا(ع) تبریز افزود: هم اکنون حال فرزند استاد شهریار مساعد نبوده و وی در حالت بی هوشی بسر می برد.

وی با بیان اینکه بهبودی هرچه زودتر وی نیاز به دعای مردم دارد، اظهار داشت: با توجه به آسیب های وارد شده بر اثر سانحه رانندگی به فرزند استاد شهریار، امید است با تلاش های پزشکان و کادر بیمارستانی وی به وضع عادی برگردد.

گفتنی است پسر استاد شهریار دیشب ساعت ۲۳:۱۸ در خیابان ۱۷ شهریور جدید تبریز در اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پرشیا دچار سانحه رانندگی شده و به بیمارستان انتقال یافته است.

ماموران اورژانس تبریز پس از حضور در صحنه تصادف به علت پایین بودن سطح هوشیاری و شکستگی از ناحیه پا وی را به بیمارستان امام رضای تبریز منتقل کرده اند.

برخی از مسئولان آذربایجان شرقی از جمله علیار راستگو، معاون سیاسی و امنیتی استاندار، بهروز مهدوی فرماندار شهرستان تبریز و محمدپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، امروز از هادی بهجت تبریزی عیادت کردند.

سیدمحمدحسین بهجت تبریزی معروف به شهریار در سال ۱۲۸۵ هجری شمسی در روستای زیبای «خشکناب» آذربایجان متولد شده و از خود ۲ دختر به نام‌های شهرزاد و مریم و یک پسر به نام هادی به یادگار گذاشته است.

  • منبع خبر : ایرنا