به گزارش ترجمان صبح، جواد رحمتی در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری تبریز با بیان اینکه از مجموعه همکارانم در شهرداری تبریز که برای آبادانی شهر تلاش می‌کنند، تشکر و قدردانی می کنم.


معاون استاندار آذربایجان شرقی با اظهار رضایت از پیشرفت پروژه‌های عمرانی گفت: جا دارد از همراهی و همکاری شهروندانی که با پروژه‌ها همجوار هستند، تشکر و عذرخواهی کنیم.


رحمتی در ادامه با اشاره به بازدید از ایستگاه ۱۲ خط یک مترو تبریز واقع در سه راه محققی خاطرنشان کرد: پروژه مترو با وجود اینکه به اعتبار کلان نیاز دارد، جزو اولویت های شهرداری است و در خصوص تامین منابع مالی از طریق املاک و اوراق اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است.


او افزود: ما نیز در استانداری و در تامین منابع با استفاده از مصوبات کمیسیون ماده ۵ و منابع دیگر تلاش داریم در این مورد به شهرداری کنیم و در منابع و امیدوارم یک به یک خطوط را مترو را تکمیل و در اختیار شهروندان قرار دهیم.


معاون استاندار همچنین با بیان اینکه از دو پروژه مسیرگشایی در منطقه ۴ نیز بازدید کرده است، گفت: این منطقه از مناطق کم برخوردار شهر است و تقویت معابر و دسترسی ها که خواسته شهروندان است باعث توسعه شهر می شود.


رحمتی ادامه داد: با باز شدن مسیرها ضمن نوسازی بافت موجود محلات، برخی سرانه‌های دیگر در کنار آن، مانند پارک نیز تامین می شود که به آبادانی منطقه بیشتر کمک می کند.