به گزارش ترجمان صبح، اجتماع بزرگ عاشقان امامت و ولایت و جشن غدیر فردا دوشنبه ۲۸ مرداد ساعت ۱۸ از میدان ساعت به طرف مصلای امام خمینی برگزار خواهد شد و نماز مغرب و عشاء هم در مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز اقامه خواهد شد.

همچنین جشن بزرگ عید غدیر به همت هیئت رزمندگان اسلام برای بانوان از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز برگزار خواهد شد.

در این مراسم که با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد، آیت‌الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل به سخنرانی می‌پردازد.

مراسم جشن عید غدیر خم به همراه کاروان شادی با حضور هیئت رزمندگان اسلام روز دوشنبه ۲۸ مرداد از ساعت ۱۸ در ورودی عینالی تبریز آغاز می‌شود و با حضور در جوار مزار شهدای گمنام پایان می‌یابد و در این مراسم که با حضور مداحان اهل بیت (ع) همراه است، به قید قرعه، هزینه سفر به مشهد مقدس به پنج نفر که اسم‌شان «علی» است، پرداخت خواهد شد.

ویژه برنامه عید غدیر  نیز روز سه‌شنبه ۲۹ مرداد از ساعت ۱۸ در مصلای تبریز تحت عنوان تجمع غدیریون و بیعت با ولایت برگزار می‌شود که شروع اصلی مراسم در میدان ساعت تبریز خواهد بود و سپس به طرف سنگ فرش مصلای تبریز حرکت کرده و برنامه اصلی در آن محل برگزار خواهد شد. تکریم از سادات و سادات شهید نیز جزء برنامه‌های اجرایی روز غدیر است.

همچنین تجمع بزرگ بانوان در شب عید غدیر در امامزاده سید حمزه تبریز برگزار می‌شود.