علیرضا صمیمی: باید از آبروی فوتسال ایران در آسیا دفاع کنیم/ بوکائو برزیلی بازیکن خطرناکی است
علیرضا صمیمی: باید از آبروی فوتسال ایران در آسیا دفاع کنیم/ بوکائو برزیلی بازیکن خطرناکی است

دروازه‌بان ملی‌پوش مس سونگون معتقد است او و هم تیمی‌هایش باید از عنوان ایران در جام باشگاه‌های آسیا دفاع کنند.

علیرضا صمیمی در گفت‌وگو با ترجمان صبح، در خصوص وضعیت تیم مس سونگون در آستانه مسابقات جام باشگاه‌های آسیا، اظهار کرد: قطعا کار بسیار سخت و دشواری داریم. در گروه حساسی قرار گرفتیم و همه می‌دانند که تیم‌های ژاپنی بعد از تیم‌های ایرانی، قدرت بسیار خوبی دارند.

وی ادامه داد: در این رقابت‌ها با نمایندگان ژاپن، امارات و کویت هم‌گروه شدیم که تیم ناگویای ژاپن نیازی به توضیح ندارد، چون واقعا تیم قدرتمندی است. تیم‌های کویتی و اماراتی هم در این مدت پیشرفت بسیار خوبی داشتند و از بازیکنان و مربیان اروپایی و برزیلی بهره‌مند هستند.

دروازه‌بان ملی‌پوش مس سونگون تصریح کرد: ما نماینده ایران در این رقابت‌ها هستیم و باید قدرت فوتبال ایران را به رخ آسیا و دنیا بکشیم. کار راحتی نداریم اما تمام تلاشمان را برای کسب دومین قهرمانی پیاپی در این رقابت‌ها می‌کنیم.

علیرضا صمیمی در ارتباط با نبود ۲ بازیکن ملی‌پوش مس در این رقابت‌ها و حضور بوکائو بازیکن برزیلی-ایتالیایی به عنوان یار کمکی، عنوان کرد: نبود مسلم اولادقباد و توحید لطفی برای ما بدشانسی بود اما کادرفنی بازیکنان جوان و شایسته‌ای را جایگزین این بازیکنان کردند. بوکائو واقعا بازیکن قدرتمند و خوبی است و در تمرینات هم نشان داده است که می‌تواند هم در آسیا و هم در جهان، کمک حال ما باشد.

وی در پاسخ به این سوال که نبود طیبی و حسن‌زاده به عنوان یار کمکی، مس سونگون را نسبت به دوره قبل ضعیف کرده است یا نه، گفت: علی‌اصغر حسن‌زاده و حسین طیبی از بهترین بازیکنان دنیا هستند و قطعا حضور این بازیکنان می‌توانست به تیم ما کمک کند. اما ما در تیم مهدی جاوید، بوکائو، کاپیتان فرهاد فخیم و چند بازیکن شاخص دیگری را هم داریم که می‌توانند به ما کمک کنند.

بیشتر بخوانید؛

برنامه نماینده ایران در جام باشگاه‌های جهان مشخص شد؛ مس سونگون به ایران برنمی‌گردد

گزارش AFC از حضور مس سونگون با بازیکن ایتالیایی و جاویدِ شکارچی