به گزارش ترجمان صبح، لیگ برتر فوتسال باشگاه‌‎های کشور امروز (پنجشنبه) با برگزاری دیدار اهورای بهبهان و مس سونگون رسماً آغاز می‌شود.

این دیدار که از ساعت ۱۸ در سالن علی ابن ابی‌طالب(ع) شهر بهبهان آغاز می‌شود، دیدار افتتاحیه دور جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال به حساب می‌آید و سایر دیدارهای هفته نخست نیز فردا برگزار می‌شود.

حضور بازیکنان جدید در مس سونگون

تیم مس سونگون در حالی مسابقات لیگ برتر فوتسال را آغاز می‌کند که مدافع عنوان قهرمانی است و به عنوان تنها نماینده ایران راهی مسابقات جام باشگاه‎های آسیا خواهد شد.

مس سونگون نسبت به فصل گذشته تغییرات نسبتاً زیادی داشته و برخی از بازیکنان تاثیرگذار خود مانند محمد رضا سنگ سفیدی و حمید احمدی را از دست داده است.

البته لاله‌های نارنجی فوتسال ایران با جذب بازیکنانی مانند محمد شجری، مسلم اولاد قباد، علیرضا وفایی و مهدی جاوید، جای بازیکنان جدا شده خود را پُر کرده‎اند.

وضعیت نابسامان اهورای بهبهان

برخلاف مس سونگون، حریف امروز این تیم وضعیت چندان خوبی ندارد. این تیم در هفته‌های گذشته کاملاً بلاتکلیف بود و حتی بحث کناره‌گیری‌اش از مسابقات لیگ برتر نیز مطرح شد.

کمبود بودجه، گویا مشکلاتی را برای اهورای بهبهان ایجاد کرده و باعث شده که این تیم نتواند تیم چندان قدرتمندی را برای حضور در لیگ برتر آماده کند.

در این راستا، اهورای بهبان با ترکیبی از بازیکنانی بومی استان خوزستان راهی مسابقات شده و امیدوار است که بتواند خود را در لیگ برتر نگه دارد.

لاله‌های نارنجی به دنبال هت‌تریک قهرمانی

شاگردان اسماعیل تقی‌پور در تیم مس سونگون، امسال هم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر فوتسال به حساب می‌آیند.

آنها که با دو قهرمانی پی‌درپی خود را به قدرت جدید فوتسال ایران تبدیل کرده‌‎اند، حالا در اندیشه هت‌تریک قهرمانی هستند.

مس سونگون فصل گذشته در مسابقات جام باشگاه‎های آسیا هم موفق به کسب عنوان قهرمانی شده و امسال نیز به دنبال تکرار این عنوان است.

لاله‌های نارنجی اگر بتوانند کاپ قهرمانی جام باشگاه‎های آسیا را بالای سر ببرند، به عنوان نخستین تیم ایرانی در مسابقات جام باشگاه‎های جهان نیز شرکت خواهند کرد.

بیشتر بخوانید؛

مشکل ثبت قرارداد بازیکنان مس سونگون حل شده است

شکایت دو ملی‌پوش از باشگاه مس سونگون