به گزارش ترجمان صبح، غلامرضا صادقیان، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم فوتبال این باشگاه اظهار داشت: من الان در خارج از کشور هستم، اما باید بگوییم در نقل‌وانتقالات اخیر هم تلاش‌مان بر این بوده است که تیم را جوان‌سازی کنیم.

وی در واکنش به این پرسش که او روز گذشته با چهار بازیکن جدید قرارداد بسته است و چطور به این زودی دوباره به ترکیه بازگشته است، گفت: اینها بماند برای بعد! بالاخره کار انجام شده است. این بازیکنانی که ما با آنها قرارداد بستیم، ایران هستند. ما تصمیم به جوان‌گرایی در تیم داریم و در برنامه‌های‌مان فکر می‌کنم تا سال آینده بتوانیم اهداف مالک باشگاه را به اجرا درآوریم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در مورد اینکه به چه اندازه در باشگاه قدرت دارد، خاطر نشان کرد: زنوزی مالک باشگاه است، ولی با توجه به اعتماد ۱۸ ساله‌ای که به بنده دارد، این وظیفه حساس را به من سپرده است و من هم تلاش می‌کنم تا یک تغییرات اساسی را در باشگاه ایجاد کنم.

غلامرضا صادقیان که به صورت تلفنی با برنامه «ورزشگاه» صحبت می‌کرد درباره جدایی برخی از بازیکنان تراکتورسازی نیز یادآور شد: فعلاً تمام بازیکنان را در اختیار خواهیم داشت تا اینکه یک مربی جدید انتخاب شود.

وی در پاسخ به این پرسش که بازیکنان جدید را بر چه اساسی جذب کرده‌اند، تصریح کرد: این‌ بازیکنان را براساس نظر کمیته فنی جذب کردیم. قرار نیست همه‌ی بازیکنان را با نظر مستقیم مربی بگیریم! ما یک کمیته فنی داریم و بازیکنانی که در دید هستند، شناسایی می‌شوند. امکان ندارد هر مربی بیاید و بگوید مثلاً این چهار بازیکن جدید ما را نمی‌خواهد.

«آیا حضور شما در ترکیه به انتخاب سرمربی جدید ربط دارد؟»، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش گفت: اصلاً برای همین موضوع به ترکیه آمده‌ایم. ما گزینه‌های مختلفی برای سرمربیگری داریم و چند نفر از دوستان در کمیته فنی در حال مذاکره با این گزینه‌ها هستند.

غلامرضا  صادقیان در مورد اینکه چه زمانی سرمربی جدید تراکتورسازی انتخاب خواهد شد و آیا این مربی پرتغالی است یا خیر، بیان کرد: در حال مذاکره هستیم. ان‌شاءالله فکر می‌کنم در دو یا سه روز آینده سرمربی جدید مشخص می‌شود. گزینه ما اروپایی است و نمی‌شود گفت پرتغالی است یا خیر.

وی درباره وضعیت قرارداد اشکان دژاگه و مسعود شجاعی با باشگاه تراکتورسازی نیز گفت: اینها اصلاً مشکلی ندارند. ما این دوستان را خواهیم داشت و اینها مواردی است که با آنها حل خواهیم کرد.

«آیا قرارداد ۶۰۰ و ۸۰۰ هزار دلاری شجاعی و دژاگه صحت دارد؟»، غلامرضا صادقیان مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش گفت: این‌ها موارد حقوقی است و جزو موارد مالی شرکت است و نیازی نیست به همه گفته شود.