به گزارش ترجمان صبح، میثم نقی‌زاده پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: شاهد بازی خوبی از سوی دو تیم بودیم. تراکتورسازی تیم خوبی دارد، به همین دلیل به آن‌ها تبریک می‌گویم.

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم ادامه داد: من خودم هم اهل مرند هستم و دوست داشتم که تراکتورسازی به قهرمانی برسد. ما شرایط خوبی در جدول نداشتیم ولی بازی خوبی انجام دادیم و خدا را شکر توانستیم مقابل تراکتورسازی به تساوی برسیم. ان‌شاءالله تراکتورسازی هم در هفته آخر پیروز شده و سهمیه آسیایی را کسب کند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا مشکلات مالی پارس جنوبی جم رفع شده است یا خیر، گفت: ما از ابتدای فصل ۳۵ درصد دریافتی داشته‌ایم که همین موضوع باعث شد شرایطمان رفته‌رفته بدتر شود. به خاطر شرایط بد زمین خانگی‌مان هم نمی‌توانیم بازی که در مقابل تراکتورسازی ارائه کردیم را در بازی‌های خانگی به نمایش بگذاریم. همین مشکلات نیز باعث شد که امروز در رده دوازدهم، سیزدهم جدول قرار بگیریم.

میثم نقی‌زاده در مورد شرایط هم تیمی‌هایش خاطرنشان کرد: همه بچه‌های تیم و کادر فنی از ابتدای فصل زحمت می‌کشند. مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی نیز تلاش می‌کند که پول بیاورد اما متأسفانه این‌طور نشده است. ما این هفته هم بازی می‌کنیم تا ببینیم در آخر فصل چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

بیشتر بخوانید؛

تراکتورسازی یک – پارس جنوبی یک؛ امیدها برای آسیایی شدن کم‌رنگ شد

محمدرضا اخباری، ناجی تراکتورسازی در شب پراسترس تبریز