به گزارش ترجمان صبح، دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور امروز (پنج‌شنبه) در حالی آغاز می‌شود که تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در شهر ساری، مهمان شهروند است.

نماینده آذربایجان موفق شده در دیدار رفت در شهر تبریز با نتیجه پرگل ۶ بر یک حریفش را شکست دهد، سعی دارد در دومین دیدار هم به پیروزی رسیده تا کار به دیدار سوم نکشد.

این درحالی است که اگر بازی فردای دو تیم به برتری شهروندی‌ها بیانجامد، در این صورت سرنوشت تیم صعود کننده به جدال سوم کشیده خواهد شد که این مسابقه با توجه به جایگاه بهتر مس در جدول دور مقدماتی به میزبانی این تیم در تبریز برگزار خواهد شد.

چیزی که مشخص است این موضوع می‌تواند باشد که مس سونگون ورزقان درصدد این است که بتوانند عنوان قهرمانی‌اش در لیگ برتر را حفظ کند و همانند فصل گذشته بتواند به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا شرکت کند.

سالن میزبان برگزاری دیدار دو تیم در شهر ساری، به قلعه عقاب‌ها معروف است. تیم شهروند در زمین خودش همیشه مقابل حریفان بهترین عملکرد را داشته و بدون شک شاگردان اسماعیل تقی‌پور کار خیلی سختی را پیش‌رو دارند.

گفتنی است دیدارهای این مرحله از مسابقات به صورت ۲ از ۳ یعنی ۲ برد از ۳ بازی برگزار می‌شود و تیمی که به ۲ پیروزی دست یابد، جواز حضور در جمع ۴ تیم پایانی را کسب خواهد کرد.

برنامه دیدارهای دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر فوتسال به همراه نتایج بازی‌های رفت به شرح زیر است:

* شهروند ساری – مس سونگون ورزقان (نتیجه بازی رفت: یک بر ۶ مس) * مقاومت البرز – گیتی‌پسند اصفهان (نتیجه بازی رفت: یک بر ۶ گیتی‌پسند) * سوهان محمد سیما قم – فرش آرای مشهد (نتیجه بازی رفت: یک بر صفر نماینده قم) * سن‌ ایچ ساوه – حفاری اهواز (نتیجه بازی رفت: ۳ بر ۶ حفاری)