به گزارش ترجمان صبح، صبح امروز محمد تقوی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با انتشار پستی در صفحه مجازی خود، خبر از استعفایش داد و از هواداران و کادرفنی‌اش در این تیم خداحافظی کرد.

در همین خصوص عباس الیاسی در گفت‌وگو با ترجمان صبح، در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: خدا را شکر تمامی شرایط مناسب است و هیچ مشکلی نداریم. کادرفنی هم به سرپرستی امیرحسین پیروانی تیم را تمرین می‌دهد.

وی در ارتباط با استعفای محمد تقوی عنوان کرد: وی استعفای خود را به باشگاه داده است اما تابدین لحظه که من با شما صحبت‌ می‌کنم، با استعفای وی موافقت نشده است.

رئیس هیات مدیره باشگاه در ارتباط با جذب بازیکنان جدید مطرح کرد: تقریبا جذب بازیکن خارجی برای تیم دیگر تمام شده است و ۲ یا ۳ بازیکن دیگر هم قرار است به تیم جذب شوند که من بعید می‌دانم بازیکنان مدنظر، ملی‌پوش باشند.

الیاسی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: مالک باشگاه با یک سرمربی نامدار برای هدایت تیم صحبت‌هایی داشته است و سعی می‌کنیم تا چند روز آینده سرمربی تیم هم مشخص شود. البته در ارتباط با مدیرعامل هم اینگونه است و تلاش بر این است تا مدیرعامل بومی برای تیم معرفی شود.